Eiropas parlamenta un Pašvaldību vēlēšanas Ikšķiles novadā

9269
Eiropas parlamenta un Pašvaldību vēlēšanas Ikšķiles novadā, balsu skaitīšana.
Eiropas parlamenta un Pašvaldību vēlēšanas Ikšķiles novadā, balsu skaitīšana.

(Papildināta) Iepriekšējā balsošanā un vēlēšanu dienā 6.jūnijā Ikšķiles novadā no balstiesīgajiem 6235 vēlētājiem nobalsoja 3983 (3912 derīgas vēlēšanu zīmes).

Par katru kandidātu sarakstu nodoto derīgo zīmju skaits

 

Nr.

Kandidātu saraksta nosaukums

Derīgo vēlēšanu zīmju skaits

Derīgo negrozīto vēlēšanu zīmju skaits

Derīgo grozīto vēlēšanu zīmju skaits

Procenti no kopējā balsu skaita

Iegūto deputātu vietu skaits

1.

„LATVIJA S ZAĻĀ PARTIJA"

128

46

82

3,223

0

2.

APVIENĪBA „TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI"/LNNK

420

99

321

10,574

2

3.

„JAUNAIS LAIKS"

475

145

330

11,959

2

4.

„CENTRISKĀ PARTIJA LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

1122

234

888

28,248

5

5.

APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI

1050

346

704

26,435

5

6.

„SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"

341

101

240

8,585

1

7.

„TAUTAS PARTIJA"

61

10

51

1,536

0

8.

POLITISKO PARTIJU APVIENĪBA „SASKAŅAS CENTRS"

124

48

76

3,122

0

9.

„PILSONISKĀ SAVIENĪBA"

67

19

48

1,687

0

10.

POLITISKĀ PARTIJA „OGRES NOVADAM", PARTIJA „LPP/LC"

124

41

83

3,122

0

 

Par katru kandidātu nodoto balsu skaits


Kandidātu saraksta nosaukums

Kandidāta vārds, uzvārds

Balsu skaits

Iegūtā vieta sarakstā

„CENTRISKĀ PARTIJA LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

1.Jānis Rudzītis

2.Valentīns Špēlis

3. Zigurds Zēns

4.Ingūna Bērziņa

5. Zane Bēķe

1708

1257

1244

1239

1232

1.

2.

3.

4.

5.

APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI

1. Kaspars Upaciers

2. Dagmāra Villeruša

3. Ģirts Baķis

4.Ingūna Urtāne

5. Iveta Mežaraupe

1398

1166

1110

1099

1092

1.

2.

3.

4.

5.

„JAUNAIS LAIKS"

1.Indulis Trapiņš

2.Ivars Viļums

651

493

1.

2.

APVIENĪBA „TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI"/LNNK

1.Ainārs Stiliņš

2. Valda Krinkele

477

460

1.

2.

„SABIEDRĪBA CITAI

POLITIKAI"

1.Jānis Gunārs Rubenis

398

1.

 

Ikšķile novadā balsojumā par Eiropas parlamenta deputātu kandidātiem, balsis dalās sekojoši.

  Saraksts  
Balsis
 1  Politisko partiju apvienība "Libertas.lv"  

181

 2  Partija "LPP/LC"  

250

 3  "Tautas partija"  

62

 4  Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija  

163

 5  "PCTVL – Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"  

124

 6  "Pilsoniskā savienība"  

1013

 7  Osipova partija  

4

 8  Partija "Visu Latvijai!"  

111

 9  "Jaunais laiks"  

399

 10  PAR DZIMTENI!  

7

 11  Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"  

163

 12  "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"  

203

 13  Rīcības partija  

20

 14  Zaļo un Zemnieku savienība  

64

 15  "Latvijas Atdzimšanas partija"  

6

 16  "Kristīgi demokrātiskā savienība"  

19

 17  Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK  

354