Skolēnu autobusu kustības grafiks

1297

Skolēnu autobusu kustības grafiks Ikšķiles novadā.

MERCEDES BENZ HB 9287 (mazais)

Izbraukšanas laiks un maršruts

7.15                 Ikšķile – Tīnūžu skola

7.30                 Dobelnieki – Tīnūžu skola

8.00                 Ceplīši – Tīnūžu skola

8.05                 Tīnūžu skola – Ikšķiles vsk. 

8.15                 Ikšķiles vsk.  – "Urdaviņa"

8.30                   "Urdaviņa" – Ogres pamatskola

Atgriešanās Ikšķilē apm. 9.00

  

12.30                 "Urdaviņa" – Tīnūžu skola

12.45               Tīnūžu skola – Ceplīši – Turkalne

13.45                Tīnūžu skola  – Ikšķile – Ogres pamatskola- Ikšķile

15.00                Ikšķiles vsk. – Tīnūžu skola – Dobelnieki  

15.40                Tīnūžu skola – Ceplīši – Ikšķiles novads (Kranciems)

Atgriešanās Ikšķilē apm. 16.30

                        

MERCEDES BENZ 03 03 R (lielais)

Izbraukšanas laiks un maršruts

6.55                   Raņķi

7.00                    Turbas

7.10                    Kranciems

7.15                    Maskavas –  Kalnāju krustojums

7.20                   Tīnūžu skola

7.25                   Tīnūžu veikals

7.35                   Ikšķiles vidusskola

7.45                  Ogre /pie Zelta liepas/

7.52                  Ogre /Mālkalne/

7.55                  Kalnāji

8.15                  Tīnūžu skola

ap 15.00          no Ogres (pretī benzīntankam) uz Tīnūžiem

15.40               no Tīnūžu skolas

15.50               no Ikšķiles skolas uz Ogri, Turkalni