Ikšķiles sportisti aicina uz kopīgiem treniņiem

1501
Koptreniņš pavasaris 2010
Koptreniņš pavasaris 2010

Rudenī izveidojās “Lielā Sporta grupa”,kuras skrējiens vērsts uz augstiem mērķiem,15-20km un ilgāks par 1h30min… Šobrīd ir nākuši klāt arī tādi skrējēji,kuriem šis temps un attālums nav pa spēkam(pagaidām),tāpēc izveidojās “Sporta grupa”

,kuras dalībnieku mērķis ir 8-10km skrējiens mērenā tempā, apzinot skaistās meža takas, rūpes par veselību, tiekšanās pēc sportiskiem rezultātiem, kustībprieks, pleca sajūta un kolektīvā motivācija, jo "kopā jautrāk", tad arī slinkums un laika apstākļi nav kavēklis…..

Skrējieni notiek nedēļas nogalēs no "Jauniešu un Ģimeņu centra" Daugavas prospektā 34(100m Daugavas virzienā no dzelzceļa stacijas),šo svētdien,30.maijā 11:00. Ja jāpiebrauc ar auto,ir vieta, kur novietot, ja ar velo,-ieslēgsim"centrā"…

Nākotnē, apzinot potenciālos skriet (vai nūjot) gribētājus, varētu izveidoties arī "Veselības grupa", tādi, kuri ar skriešanu ir uz "jūs", bet kaut kā un kaut kad ir jāsāk…,tad nu visas grupas sāk skrējienu vienlaicīgi, bet dažādos tempos un distancēs.  
Nesen notikušo Rīgas maratonu mēs pārstāvējām ar trīs maratonistiem (42.195km), sešiem pusmaratonistiem (21.098km) un vairākiem minimaratonistiem (5km).

informācija par turpmākajiem skrējieniem rodiks@inbox.lv ,t.29108861 Alvis Krilovskis