Home Ziņas Pilsētā Ikšķilē gājis bojā motociklists

Ikšķilē gājis bojā motociklists

5

Vakar, 21.aprīlī, ap plkst.17 Ikšķilē, Kastaņu un Zīļu ielu krustojumā, 1987.gadā dzimis vīrietis, vadot motociklu “Suzuki GSXR1100”, nobrauca no ceļa un ietriecās šķērslī.

Motociklists ar miesas bojājumiem nogādāts slimnīcā, kur no gūtajām traumām mira, informē Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību birojs.

5 COMMENTS

  1. Izraka jau ekskavatorists ar bobkatu, starp skolas ielu 9 un bērnudārzu, atbarauca spieris iemeta <i></i>to dzelzgabalu bagāžniekā un aizbrauca prom.

  2. Ja kas, tad tas notika daudz agrāk un šķerslis bija neliela izmēra akmens.Bet runa nav par to, bet gan par to-ar kādu ātrumu tie nenormālie nesās pa Ikšķiles šaurajām ielām ,tā ka māmiņām ar visiem bērnu ratiem jālec nost no ceļa.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here