Privātuma atruna

Šī privātuma atruna nosaka mūsu privātuma praksi saistībā ar šo mājas lapu Ikskile.com. Mēs neesam atbildīgi par citu mājas lapu saturu vai privātuma praksi. Jebkādas citas ārējas saites ar citām Web lapām ir identificētas ar atšķirīgu iekrāsojumu citā šrifta krāsā.

Ikskile.com var saturēt saites uz trešo personu mājas lapām, kam ir savas privātuma, kā arī datu vākšanas, izmantošanas un izpaušanas politika.

Ikskile.com pilnībā respektē Jūsu tiesības uz privātumu, un neievāks nekādu personīgo informāciju par Jums šajā web lapā bez Jūsu atļaujas. Jebkura personīgā informācija, kuru Jūs brīvprātīgi nododat Ikskile.com tiks apstrādāta saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR).

Ikskile.com nevāc nekādus Jūsu personas datus šajā lapā, neskaitot to informāciju, kuru Jūs brīvprātīgi nododat (piemēram, nosūtot mums e-pastu). Jebkura informāciju, kuru Jūs sniegsiet šādā veidā, nav pieejama trešajām personām, un Ikskile.com to izmanto tikai tiem mēŗķiem, kādiem Jūs šo informāciju sniedzāt.

Tehniskas detaļas, kas saistītas ar šīs Web lapas apmeklētājiem, ieraksta arī mūsu Interneta pakalpojumu sniedzējs, statistikas nolūkos.

No mūsu puses nekāda informācija netiek izmantota Web lapu lietotāju identifikācijai. Tehniskās detaļas, kas tiek ierakstītas:

  • iepriekšējā Web lapa, no kuras apmeklētājs mūs ir sasniedzis, ieskaitot jebkādus meklējumu terminus, kas izmantoti;
  • dati, kas norāda uz apmeklētāju plūsmu ap šo Web lapu (piemēram, lapas, kurām piekļūts un dokumenti, kuri lejupielādēti);
  • kāda veida tīkla pārlūkprogrammu lietotājs izmantoja.
  • komentāri ja tādi tika veikti

Mūsu tīmekļa vietnē ikskile.com  tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”).
Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi.

Ikskile.com nemēģinās identificēt individuālos apmeklētājus, kā arī nesaistīs kādas tehniskās detaļas, kas minētas iepriekš ne ar vienu personu. Ikskile.com nekad neatklās šādus tehniskos datus trešajām personām, respektējot Web lapas apmeklētāju privātumu.

Ja Jums ir jautājumi par sīkdatņu izmantošanu vai prīvātuma atrunu, lūdzu sazinieties uz [email protected]