Iedomu Spārni sniegs koncertu Ikšķilē

1329
Grupas Iedomu Spārni koncerts Ikšķiles kultūras biedrības namā.
Grupas Iedomu Spārni koncerts Ikšķiles kultūras biedrības namā.

Šī gada 28.novembrī, plkst. 20.00, Ikšķiles Kultūras biedrības namā notiks rokgrupas „Iedomu spārni” koncerts. Grupas pēdējais singls „Kas noticis” tikko ir izceļojis pa Latvijas radio stacijām, bet video klips dziesmai „Ļauj man” šobrīd ir skatāms LTV7 raidījumā „Sems”, kur godam turas pirmajā pieciniekā. Kā arī skatāms Latvijas Mūzikas kanālā.

Šobrīd grupa strādā pie sava otrā albuma, kuru plānots izdot 2009.gadā. Arī koncertā tiks izpildītas dziesmas no topošā albūma – pašas jaunākās, kā arī tās, kas jau sevi ir pierādījušas kā video versijas – „Vai Tu nāc, vai Tu ej”, kas bija skatāms pat MTV Baltic, „Miers” un „Ļauj man”.

„Man ir īpašas sajūtas gaidot koncertu, kas notiks pašu mājās. Aicinu uz koncertu visus mūsu atbalstītājus un draugus pēc kuru iniciatīvas ar notiek šis koncerts”, saka grupas soliste Ieva Zēģele.

Grupas viesi šajā koncertā būs britroka grupa „The Picture” , kura pagājušajā nedēļā piedalījās mūzikas festivālā „Bildes”.

Viesosies arī soliste Ieva Sutugova, kura drīzumā būs redzama LTV1 veidotajā raidījumu ciklā „Krodziņā pie Paula”. Viņa atzīst, ka dziedāt rokmūziku ir viņas sirdslieta, tāpēc šobrīd Ieva uzstājas ar savu jaunizveidoto grupu „Noziedznieki”.

Plašāka informācija par grupu www.iedomusparni.lv

Tel. informācijai 26409474

Kopīgot