Zemes stunda

1532
Zemes stunda Ikšķilē. Skats no Rīga-Daugavpils šosejas uz klostera ēku.
Zemes stunda Ikšķilē. Skats no Rīga-Daugavpils šosejas uz klostera ēku.

Paldies, par dalību akcijā Zemes stunda! Paldies, ka nodevi savu balsi PAR zemi.

28. martā plkst. 20:30 vairāk nekā 3900 pilsētas 88 valstīs izslēdza apgaismojumu uz vienu stundu – Zemes stundu, lai simboliski pievērstu uzmanību klimata pārmaiņām. Akcijā piedalījās arī 14 Latvijas pilsētas, Valsts prezidents Valdis Zatlers, Saeima, vairāki lieli uzņēmumi un daudzi, jo daudzi cilvēki.  
Akcijas laikā vairāki simti miljoni cilvēku visā pasaulē nodeva savu balsi PAR Zemi. Arī Tu palīdzēji šai akcijai kļūt par pirmo un šobrīd lielāko globālo balsojumu par planētas nākotni. Iezīmējot Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) klimata sarunu atklāšanu Bonnā Pasaules Dabas Fonds nodeva Zemes stundas dalībnieku balsis ANO Klimata konvencijas izpildsekretāram Yvo de Boer kungam un valdību delegātiem. Akcijas dalībnieku nodotās balsis ir stingrs aicinājums pasaules līderiem rīkoties.  
 
Konference Bonnā ir pirmā no vairāku sanāksmju sērijas, kuru laikā tiks likti pamati ambiciozajai klimata konvencijai, kuru jāapstiprina ANO galotņu tikšanās laikā Kopenhāgenā š.g. decembrī. 
 
Protams, Zemes stunda bija tikai simboliska akcija, esi atbildīgs katru dienu!   

Vēlreiz PALDIES par Tavu atbalstu Zemes stundai! Aicinām Tevi kļūt par Pasaules Dabas Fonda atbalstītāju, lai būtu kopā ar mums arī ikdienā, īstenojot dabas aizsardzības projektus un nodrošinot harmonisku, videi draudzīgu valsts attīstību. 
 
 
Ar sveicieniem,  
 
Tavs Pasaules Dabas Fonds