Ikšķilē ir ievēlēti īstie, nevis pastum, pastum, pietupies

1475

Dzīvoju Ikšķilē un esmu Dienas abonents jau no tās pirmsākuma. Avīzē izlasīju vienu virsrakstu Ināras Egles rakstam Grūti, jo īstie nav ievēlēti.

Izrādās, ka runa ir atkal par Ikšķiles pēcvēlēšanām. Sakarā ar Ufo mēs ikšķilieši esam ļoti populāri, un kā nu ne – pašiem savs āksts. Cik daudz krustiņu nopelnīja, bet bija jau ar, par ko. Ufo ar reklāmas auto brauca pa pagastu pie vēlētājiem. Pats dalīja savas partijas reklāmlapas pie jaunā Ikšķiles MAXIMA veikala. Tērpies gan bija tā pajocīgi, mans mazdēls prasīja, vai tas bija salavecis.

Ja būtu ievēlēts O.Tamoviās par domes priekšsēdi, tad Ikšķile būtu iztirgota tāpat kā Ķeguma SCO… Viņš kopā ar Jāni Rubeni, kurš bija pēdējais Ikšķiles kolhoza JUGLAS ZIEDS priekšsēdis, un viņa meitu Ikstenu, mākslinieku pāri Villerušiem, piepalīdzot Ufo, protestēja pret visu: pret kultūras nama būvi kolhoza laikā celtajā estrādē (panāca pat, ka tā ir kultūrvēsturiska vieta), pret akmens vates rūpnīcas būvi pagasta teritorijā, pret stadiona būvi pie Ikšķiles vidusskolas, jo bija jānocērt bērzi.

Tāpat protestēja par slikto asfaltu uz ielām, ja būtu pirms gada asfaltēts, tad tagad sakarā ar kapitālu kanalizācijas būvi asfalts būtu jāliek vēlreiz…

Ja visi šie protestētāji tagad būtu Ikšķilē pie varas, es domāju, ka vairāk par protestēšanu viņi neko arī neprot, ja nu vienīgi PASTUM, PASTUM, PIETUPIES.

Man liekas, ka tieši īstie ir ievēlēti.

Ar cieņu,

Jānis

Kopīgot