Ikšķiles pašvaldība “uzsauc

1479
Darba laiks. Attēlam ilustratīva nozīme.
Darba laiks. Attēlam ilustratīva nozīme.

Vakar ekskursijā uz Latgali devās tie Ikšķiles novada domes un pašvaldības iestāžu darbinieki, kuri dienām un naktīm, nerēķinot darbā pavadītās stundas, strādāja, lai godam noorganizētu svētkus, kas bija veltīti Ikšķiles 825.gadu jubilejai.

“Par virstundu darbu svētku sagatavošanā iesaistītajiem pienācās brīvdienas, un viņiem tika piedāvāta iespēja doties eksursijā, ko daudzi arī izmantoja,” stāsta Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rudzītis.

Pavisam ekskursijā piedalījās 18 cilvēku, tajā skaitā arī daži domes darbinieki, kuri šobrīd vada atvaļinājumu, un arī bērni.

Brauciena maršrutā bija ietverta gan keramiņa Seiksta darbnīcas un kazu audzēšanas saimniecības apmeklējums, gan dabas taku iemēģināšana pie Lubānas ezera. Bērni, kas bija devušies vecākiem līdzi, visvairāk sajūsminājās par stārķiem. Centīgākie desmit kilometru garā posmā saskaitījuši ceļmalas stabos pat 60 baltos un cēlos putnus.

Vispilgtākos iespaidus ekskursijas dalībniekiem atstājušas vētras radītās sekas, kas aizvadītajā brīvdienās plosījās Latgalē, īpaši skarot arī Madonu un tās apkārtni. “Braucot ciemos pie keramiķa Seiksta, viņa māju ceļā redzējām alejā līdz pusei aizlauztus kokus, citviet bija norauti jumti,” savos vērojumos dalās J.Rudzītis.

Kopīgot