Kurš sargās mūsu naktsmieru?

Vai pašvaldībai uzturēt savu pašvaldības policiju kārtības uzturēšanai mūsu novadā, vai mainīt pret Ķekavas vai Ogres pašvaldības policiju?

To, ka priekšsēdētājs neapmierināts ar dažām pašvaldības policijas personālijām, var just jau ilgāku laiku. Marta komiteju sēdē savu piedāvājumu izteica Ķekavas pašvaldības policija, kura par 95000 LVL piedāvāja nodrošināt visu ar 11 darbiniekiem.

Par to, ka trešdienā, 9. maijā plkst. 10.00 no rīta paredzēta Ogres pašvaldības policijas prezentācija, uzzināju tā paša rīta 9.15 privātā telefona sarunā. Kā darbojas „klusie telefoni” pašvaldības administrācijā, nezinu, bet uz prezentāciju bija ieradies kupls pulciņš pašvaldībā un tās iestādēs strādājošo. Kopā 15 cilvēki! Tajā skaitā deputāti. No viņiem tikai 2 deputāti no 15, kurš nestrādā pašvaldībā.

Ogres pašvaldības policijas piedāvājumā izskanēja 79000 LVL un 8 darbinieki, lai novadā visu laiku dežūrētu 2 darbinieki. Simpātiski izskanēja, ka viņu uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem. Neskatoties uz to, ka no Ikšķiles novada vadības bija saņēmuši uzstādījumu, ka uz ģimenes skandāliem nav jāizbrauc, viņi to apņemas darīt, tāpat reaģēt arī citās situācijās, kad vajadzīga palīdzība.

Mīļie kaimiņi, ko jūs domājat? Vai mums vajag savējos vai svešos?

P.S. Pēc tam, kad pēc domes priekšsēdētāja Induļa Trapiņa ierosinājuma pašvaldības policistu skaits tika samazināts līdz 4 štata vienībām, no kurām 1 cilvēks ilgāku laiku nebija darbā, jo bija lauzta kāja, nebrīnieties, ka viņi ir reti redzami. Pamēģiniet paši 4 cilvēkiem salikt darba grafiku bez virsstundām, lai visu laiku dežurētu 2 cilvēki 24/7/365