Pieaugušajiem iespēja apgūt marketingu un svešvalodas Ikšķilē

Biedrība Tautskola 99 Baltie Zirgi Ikšķiles Brīvajā skolā piedāvā pieaugušajiem tālākizglītības intensīvos KURSUS, ko iespējams apmeklēt par valsts apmaksātiem kuponiem:

1. Praktiskais mārketings un mārketinga komunikācija

2. Franāu valoda (bez priekšzināšanām)

3. Angļu valoda (bez priekšzināšanām)

4. Angļu valoda (ar priekšzināšanām)

5. Vācu valoda (ar priekšzināšanām)

6. Vācu valoda (bez priekšzināšanām)

Nodarbības vadīs profesionāli augstskolu pasniedzēji.

Kursus iespējams apmeklēt par valsts apmaksātiem kuponiem (Ls 250 vērtībā + stipendija 70 Ls)
Kuponus var saņemt Nodarbinātības valsts aģentūrā tel. 65024807, 65024805 un tie paredzēti bezdarbniekiem un darba meklētājiem, *kā arī nodarbinātām personām lai papildinātu un pilnveidotu darbam nepieciešamās zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas darba dzīvē.

*Informācija nedaudz mainījusies – valsts apmaksātos kuponus kursu apmeklēšanai nevar saņemt nodarbinātie, bet tikai bezdarbnieki un darba meklētaji (ari studenti un pensionāri, kuri nestrādā).

Vairāk informācijas par kuponiem: nodarbinātajiem: 65024807, 28392221 (Spulga Fīlipa); bezdarbniekiem un darba meklētājiem: 65024805, 26608863 (Agnese Romanova)

Kursi notiks katru dienu.

Aicinām arī citus interesentus pieteikties mācībām ar savu personīgo finansējumu.

e-pasts: [email protected] vai tālr.: 29450375 (Agnija)

Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru „Neformālās izglītības programmu īstenošana bezdarbniekiem un darba meklētājiem Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotā aktīvā nodarbinātības pasākuma „Neformālās izglītības ieguve” ietvaros.

4 KOMENTĀRI

  1. Informacija nedaudz mainijusies – valsts apmaksatos kuponus kursu apmeklesanai nevar sanemt nodarbinatie, bet tikai bezdarbnieki un darba mekletaji (ari studenti un pensionari, kuri nestrada).<br />

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu