Ikšķiles šarms un rota – Diāna

2407
Diāna Uzoliņa
Diāna Uzoliņa

Viena no bērnu iemīļotākajām skolotājām ir Diāna Uzoliņa, kura Ikšķiles vidusskolā māca sportot. Viņa savā skrējienā allaž paspēj pateikt labu vārdu un no sirds uzsmaidīt.

Diāna ir viena no Olgas Rajeckas Lielvārdes kora dalībniecēm TV3 šovā “Koru kari”.

Reizēm uz skatuves kāpj cilvēki, kuri grib sevi parādīt, grib nopelnīt, kuri grib, lai tauta viņus pielūdz, bet Diānu Uzoliņu uz skatuves aizvedusi viņas lieliskā, skaņā balss un tās tembrs. Arī pielūdzēju pulks Diānai jau paliels.

Diāna Uzoliņa studē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, āetras dienas nedēļā viņu var sastapt Ikšķiles vidusskolas sporta zālē. Diāna ir dedzīga cīnītāja par Ikšķiles sportistu vajadzībām. Šī jaunā ikšķiliete, kura nāk no Lielvārdes,  spēlē florbolu “Impro” komandā Latvijas florbola augstākajā līgā un vada savu uzņēmumu “S plus”, kas darbojas divās jomās – cīņas klubs “Gladiators” Ikšķilē, Ogrē un Lielvārdē, kā arī skaistumkopšanā.

Novembrī Lielvārdē, kur reiz atradās kafejnīca “Jānītis”, Diāna paredzējusi atvērt salonu, kurā varēs atslābināties solārijā, frizēties, veikt vaksāciju, manikīru un pedikīru, un vēl dažas veselības un skaistuma procedūras. Paralēli tam jaunā sieviete paguvusi iemācīties matu un nagu pieaudzēšanas tehniku. Diāna tagad prot profesionāli uzlikt dienas un nakts grimu. Vairākus gadus Diāna modeles lomā bijusi bodyarta, frizūras un modes meitene un piedalījusies Ķīpsalas radošajā šovā “Šarms un rota”. Iespējams, ka tas viņā modinājis vēlēšanos padarīt skaistas arī apkārt esošās sievietes.

Šobrīd nākusi klāt arī trenēšanās “Koru kariem”, kur mēģinājumi ir gandrīz katru vakaru līdz pat pusnaktij. Uz jautājumu – kā viņa visu paspēj, Diāna Uzoliņa atbild īsi: “Man ir plānotājs!”. Reizēm gadās, ka nespēks skrējēju uzveic un sākās izdegšanas process, bet tad sportošana, pabūšana kopā ar ģimeni vai dzīvesdraugu Kasparu, dziedāšana (kustīgā sieviete dzied arī korī pie diriģenta Jāņa Zirņa) atjauno spēku un atkal ļauj turpināt radoši bagāto dzīvi.

Diāna beigusi Lielvārdes mūzikas skolas vijoles klasi. Vairākus gadus piedalījusies konkursā “Dziesma manai paaudzei”, kurā pagājušajā sezonā kopā ar māsu Ilonu ieguvušas 3.vietu Alūksnes reģionā. Vai viņa vēlas uzvarēt “Koru karos” un vai viņai ir ticība, ka Olgas Lielvārdes koris to spēs? Diāna nosaka: “Nu, protams!” Cerams, ka redzēsim arī to, kā Diāna spēlē vijoli!

Daiga Dātava.