Mūsdienās, kad polietilēna maisiņš noārdās ilgāk kā asfalta segums, par asfaltu savā ielā var tikai priecāties vai cerēt. Šonedēļ kāda sapnis piepildījās. Ezera iela Ikšķilē 1.3 km garumā tika noasfaltēta. Lieliski, ka kāda cerētais ir īstenojies!

Ikšķiles pilsētā cilvēku, kas sapņo par asfalta segumu, netrūkst. Apkopojām ielas, kurām arī gribētos būt asfaltētām, iespējams, kāda iela nav norādīta, bet to var labot, rakstiet komentāru, un ielu pievienosim.

25 KOMENTĀRI

  1. Pievienojos Ilonai,nez kāpēc Līgo iela sliktāka par pārējām Jaunikšķilē?Vēl nesen tika uzklāts asfalts tuvākajās ielās ,laikam Līgo iela bijā tik maza ,ka nevarēja ievērot .

  2. Pievienojos Ilonai,nez kāpēc Līgo iela sliktāka par pārējām Jaunikšķilē?Vēl nesen tika uzklāts asfalts tuvākajās ielās ,laikam Līgo iela bijā tik maza ,ka nevarēja ievērot .

  3. Jūs te ķengājaties, bet ko Jūs pats katrs esiet personīgi izdarījuši, lai Ikšķile kas būtu labāk!????????
    Cik paši esiet nodokļos nomaksājuši, lai budžets būtu lielāks!???????

  4. Jūs te ķengājaties, bet ko Jūs pats katrs esiet personīgi izdarījuši, lai Ikšķile kas būtu labāk!????????
    Cik paši esiet nodokļos nomaksājuši, lai budžets būtu lielāks!???????

  5. Kad beidzot Skolas/Peldu ielu sāks taisīt? Gar skolu braukt vispār absolūta katastrofa. Pats Ikšķiles centrs, bet asfalts sliktāks kā jebkurš zemes ceļš. Viņi toreiz no tiem projektiem kādu izvēlējās vai atkal uzradās kāds kuram mūžam ir slikti un viss jātaisa pa jaunam?

  6. Kad beidzot Skolas/Peldu ielu sāks taisīt? Gar skolu braukt vispār absolūta katastrofa. Pats Ikšķiles centrs, bet asfalts sliktāks kā jebkurš zemes ceļš. Viņi toreiz no tiem projektiem kādu izvēlējās vai atkal uzradās kāds kuram mūžam ir slikti un viss jātaisa pa jaunam?

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu