Ikšķilē kā Spānijas šaurajās ieliņās (video)

2012.gada 23.maija Ikšķiles novada domes sēdē, pateicoties rīta apjukumam, pie vārda tiek Ikšķiles vidusskolas vecāku padomes priekšsēdētājs.

17 KOMENTĀRI

 1. <a href=”http://www.diena.lv/latvija/riga/iedzivotajus-aicina-iesaistities-rigas-centra-planosana-13955793″ target=_blank>www.diena.lv/latvija/riga/iedzivotajus-aicina-iesaistities-rigas-centra-planosana-13955793</a>

 2. Ja sabiedrisko īpašumu un sabiedrisko dzīves telpu uzticēs ZZS un tamlīdzīgiem, nekad nebūs profesionāla un godīga saimniekošana. Pofigisti rullēs un slauks.

 3. Problēmu sākums ir citur, atjaunojot LV neatkarību deviņdesmitajos mēs ticejām cilvēkiem ar “auseklīšiem” un neiedziļinoties atdevām balsis par karoga krāsām. Eiforija beidzās un parādijās “būldozeri”, bija par vēlu, kangari savas ligzdas bija jau savijuši, mūs ieaijāja ar treknajiem gadiem un ved uz kaušanu. Tagad lai atgūtu sabiedrības nozīmīgumu būs vajadzīgi divtik gadi.

 4. Nu tā nu gan pārmest nevajag! Kamēr Trapiņš bija Rudzītim opozīcijā, tikmēr jau arī lielas un kritiskas runas teica. Mēs, com žultainie, atšķirībā no Trapiņa KOMANDAS, zinām arī par internetu. Ir pamats cerēt, ka nokļūstot “Ir kas dara” pozīcijā, arī kaut ko mūsdienīgāku piedāvāsim 🙂

 5. Kurmji nāk un iet, bet problēmas paliek. Principā Kurmis ir mazākā problēma, daudz lielāka problēma ir “vecās gvardes” esamība kas “ērces” piesūkušies kārto sev labumus.

 6. Es nemēģinu aizstavēt Kurmja rīcību, teiktu ka pat esu pret tādu attieksmi. Kurmja pozīcija ir atkarīga no viņa darba devēja, protams arī viņš pats varētu rikoties savādāk.

 7. Kurmja k-gs ir visaugstākajā līmenī izglītots visās jomās un ļoti vispusīgi pieredzējis, un visinteliģentākais saskarsmē. Ikšķilei ir ļooti laimējies ar izpilddirektoru. Protiet tik novērtēt.

 8. nekadi nesaprotu, kuraa jomaa God. Kurmja kungs ir taads specialists, ja joprojam nav padzits no domes, jo komunikacija ar cilvekiem vinjs ir ljoti ………………(nedrikst jau rakstiit, lai pa tiesam nevaza)

 9. Jā, vēl pirms diviem gadiem uzsāktā skolas padomes filtrēšana izrādījusies tikpat sekmīga kā citi vadonīšu pasākumi:) To, ka filtrēšana bija, varu apliecināt. Mani klases sapulcē skolotāja izsludināja par nomaināmu, jo tā vajag, pat nesagaidot manu iepriekš sagatavoto lūgumu nomainīt. Tiesa, neesmu pārliecināts, ka toni skolā vispār nosaka direktore …<br />
  <br />
  Manuprāt galvenais, ko šeit varam redzēt, ir Trapiņa teiktais, ka viņš ievēros visas formālās procedūras … un nodrošinās savu mērķu sasniegšanu – sadarbības partnera atrašanu. Skolēni, vecāki, iedzīvotāji?!<br />
  <br />

 10. Izskatās, ka pozīcija joprojām neiklausās sabiedrības priekšlikumos. Nožēlojami! Un Trapiņš pēdējā frāzē skaidri un ciniski pateica.., ka nepūlaties aitu bars… tāpat notiks kā vēlos es.

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu