Ikšķiles centrā policijas auto taranē Audi TT

Policijas auto Megane taranē Audi TT
Policijas auto Megane taranē Audi TT

2009.gada 4.aprīļa pusdienlaikā Policijas Renault pēc nepamatotās ātruma pārsniegšanas taranē Audi TT.

22 KOMENTĀRI

  1. Nevajag zaljajiem attaisnoties… tie kuri bija tur tie arii skaidri un gaishi redzeeja kas tur bija un arii kas bija pie stuures… un tagad zaljie ir ieberzushies liidz ausiim 🙂 ne tikai Juri nedabuus aiz resteem bet arii pashi sveikaa cauri netiks 🙂 nevajadzeeja iegaazt koleegjus 🙂

  2. ko Jūs te āīkstat, pēc materiālaim policists ir vainīgs, ja nezinat tad netaisat te balagānu, a notika tas tapēc, kas policja tomēr strādā, lai kādu narkamānu Ikšķilē izķertu, jo cik viņš var komā braukāt apkārt.

  3. Varbūt atstājiet kādas koordinātes, lai cietušais varētu ar Jums sazināties. Nebūtu labi, ja cilvēks cietīs dēļ tā, ka nebija liecinieku, kas ir gatavi liecināt.

  4. Pirmkārt, Audi brauca tā kā viņam jābrauc, policija viņu vai nu neredzēja, vai nezinu, ko.. Jo Audi rādīja pagriezienu, ka griežas un Policija ienesās viņam pakaļā, skatoties uz Maximas pusi, kur aizskrēja tas, kuram viņi īsti tur dzinās pakaļ.

  5. Policija jau vienmēr ir dziļi saknē nevainīga! Ir bijuši gadījumi, kad neskatoties uz patiesībām, kas rakstītas ceļu sat.noteikumos, “notikuma vietā” sāk izgudrot savus personīgos notikumus. Paši brauc kā grib, un dara ko grib, kā sataisa sūdus, tā citi vainīgi. Šadā situācijā, ja būtu sataranējušies 2 “mirstīgo” autiņi, noteikti vainīgs būtu tas, kas brauc no aizmugures, jo brenzes taāu (laikam) nav kārtībā! A policijas autiņam nekas nevar būt nekārtībā! Pat tonetie stikli!

  6. Var salīdzināt vācu un franāu auto kvalitāti :))<br />
    P.S.<br />
    Policijas auto baigi tumšais logu tonējums šķiet neatbilst noteiktajām normām. Nez kā izgāja TA.<br />

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu