Skolas iela virzienā no Dainu ielas uz dzelzceļa pārbruktuves pusi
Skolas iela virzienā no Dainu ielas uz dzelzceļa pārbruktuves pusi

Šodien, 19.janvārī kājāmgājēji pie apļa Ikšķiles centrā varēja novērot sniega tīrīšanu ar traktoriņu, bet, diemžēl, tam visam klāt ikšķiliešiem jāsaskaras ar rupjībām no tīrītāju puses. Rupjības tika izteiktas, jo tīrītāji uzskatīja, ka gājēji viņiem traucē. Tad no manas puses ir aicinājums, uzstādīt kādas zīmes ar lūgumu apiet, nevis aplamāt vius garāmgājējus. Tādas rupjības vēl nepatīkamākas ir tādēļ, ka netiek no tām pat pasargāti bērni. Arī es gāju ar diviem bērniem un mums visiem tika parādīts vidējais pirksts no sniega tīrīšanas traktora vadītāja un rupjas lamas.

Bet, kad mēģināju nofotografēt rupjo darbinieku, traktora vadītājs sāka man un bērniem ar traktoru braukt virsū. Tam visam klāt jāmin, ka ietves Ikšķilē gandrīz vispār netiet tīrītas, bet ja tiek tīrītas, tad ļoti pavirši. Māmiņas jūtas kā bobsleja kamanu stūmējas lai tiktu cauri šādām ietvēm. Dažreiz ir tīrīta ietve no dzelzceļa pārbrauktuves līdz aplim, bet līdz skolai un ,piemēram, Lazdu ielas ietve ir ļoti sliktā stāvoklī.

Aicinu arī citus, kuri cietuši no šāda rupja sniega tīrīšanas traktora vadītāja attieksmes un kuriem grūti pārvarēt netīrītās vai pavirši tīrītās ietvēs ziņot Ikšķiles atbildīgajām institūcijām.

Pievienoju arī divas fotogrāfijas. Vienā redzams rupjais sniega tīrīšanas traktora vadītājs, bet otrā redzams, ka ietves tiek tīrītas vismaz dažās vietās, tikai tālāk caurejamas gan nav.

Ar cieņu, Ikšķiliete Ilona.