Katoļu baznīca nekaunīgi nozāģē simtsgadīgus kokus

Katoļu baznīca Ikšķilē bez atļujas izcērt kokus
Katoļu baznīca Ikšķilē bez atļujas izcērt kokus

Katoļu baznīca nekaunas prasīt 6000 latus no pašvaldības, bet ignorējot noteikumus nelikumīgi nozāģē vairāk kā desmit kokus.

10 KOMENTĀRI

  1. nevajag uzreiz visu sabāzt vienā maisā, piemineklis ir ok vai nav ok tas ir katra gaumes jautājums, vietai arī nav nevainas, un šeit, atšķirībā no birztaliņas, koku zāģēšana nav saprotama, jo piemineklim viņi reāli netraucēja ja nu vienīgi bojāja pieminekļa autora iecerēto kompozicionālo skatu bet tas jau ir cits jautājums jo visi zināja cik liels ir zemes gabals, kādi tur ir koki u.t.t. <br />
    Šim jautājumam noteikti nevajag jaukt klāt skolas sporta laukumu un bērzus.

  2. baznickungi sak izversties.Uz viniem nekadi likumi neattiecas.vai ta bija vieniga vieta,kur pieminekli uzstadit?Nebus ilgi jagaida,ka ari birztalinu izzages.Kur skatas zalie?Vai Ikskiles skola ari bibeles macibu ieviesis?Ceresim,ka vecakiem un pedagogiem veselais saprats nems virsroku.

  3. Laiki mainās, tikumi nē. Ar zobenu, uguni, motorzāģi, aizmuguriskiem lēmumiem, “26 balsīm Saeimā”… Pujats droši vien teiktu: nerunāsim par sīkumiem. Maza cerība, ka jaunais kardināls varbūt ieliks kādos civilizētos rāmjos veco katoļu gvardi.<br />
    Ļoti žēl. Ikviens no šiem kokiem man patika daudz labāk par Meinarda kolosu.

  4. nu ja ka saskaņošana vilktos ilgi, es pat teiktu tas būtu diezgan neiespējami jo kā gan var saskaņot koku nociršanu uz svašas zemes, bet šitajiem jau viss vienkārši, nozāģē koku izsūdzi grēkus un viss bumbās!

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu