Kurmis: darbi pilsētā apstājušies, strādājam pie projektiem

Guntars Kurmis
Guntars Kurmis

Sliktie laika apstākļi apstādinājuši āra remontdarbus un būvdarbus Ikšķilē, norāda pašvaldības izpilddirektors Guntars Kurmis, piebilstot, ka patlaban aktīvākais darbs norisinās kabinetos projektētājiem, pievelkot, tā teikt, pēdējos ķeksīšus, šogad plānoto infrastruktūras rekonstrukcijas darbu projektos.

Jau esam informējuši, ka šogad pašvaldība plāno sakārtot pilsētas dzelzceļa stacijas apkārtni, Daugavas prospektu līdz gājēju tunelim pilsētas “klusajā daļā”. Aktīvs darbs pie projektiem notiek arī pārējās ielās, kurās šogad pieredzēs ievērojamas pārmaiņas.

Gada sākumā Ikškiles novada domes ēkā tika izremontētas Būvvaldes telpas un tuvākajā laikā pārvērtības piedzīvos arī domē esošais Sociālā dienests.

Ogres TV

Pedējā laikā, pašvaldība skaļi paziņo par kārtējiem projektiem, apsveicami , bet kādēļ gan pašvaldība neveic publiskos iepirkumus un izvēlās tikai sev vien zināmās firmas, kā piemēram “Info Būve” kas veica domes telpu remontu bijušajās aptiekas telpās.

Vēl neskaidrāka situācija ir ar projektu, un skiču  pasūtīšanu, piemēram Skolas ielas rekonstrukcijai vai projektētāja nomaiņa skolas sporta laukumam.

Šobrīd vis interesantākais, varētu būt jautājums par tehnisko projektu, Ikšķiles kultūras biedrības namam, vai tiešām pirms šo “vērienīgo” ieguldījumu veikšanas, nav nepieciešams projekts?

Cik noprotams nē, šobrīd pietiek tikai ar paziņojumu par “vērienīgu” ieguldījumu, lai jauktu nesošās sienas un aizstātu tās ar dzelzs sijām.
Ko gan būvvalde teiks jā kāds daudzdzīvokļu mājā zāģēs sienas un pārbūvēs tās bez projektiem.

Ikskile.com