Lai rūpes par bērnu sportu ir patiesas!

Ikdiena
Ikdiena

Mēs zinām, ka Ikšķiles pašvaldība nesavtīgās rūpēs par bērniem ir uzsākusi Ikšķiles vidusskolas STADIONA būvniecību. Par Ls 700.000.  Labo nodomu “apgūšanai” vajag līdzekļus, vietu un laiku.

Ikšķiles novada sabiedrība čakli pelna un maksā nodokļus – nauda ir! Pašvaldībai pieder zeme, ņemam zāģi un buldozeru – vieta ir! Laiks it kā ir visiem, it kā nav budžetā un ne no viena nav jāņem…

Šodien bērniem nav jāiet ganos, siena talkās, biešu un kāpostu vagās. Nav jāiet, un diemžēl nav arī iespējas, pat ja būtu vēlēšanās. Ikšķilē tiek piedāvātas 3 nometnes (1-2 nedēļas, Ls 60-95). Vēl Ikšķilē ir svaigs gaiss, zaļa zāle un pašvaldība, kas it kā rūpējas par jauniešu sporta iespējām. Vai patiesi rūpējas?

PIC_2182;left;4;
Tur bija sports un kaut kad būšot. Šovasar nav…

Vēl pirms dažiem gadiem pašvaldība saņēmās un pie vidusskolas tos 4 grozus sakārtoja. Šogad tie tikuši zem buldozera – jābūvē stadions. Vingrošanas aprīkojumu no Dainu ielas pašvaldības traktori izrāva un aizveda. Sporta laukumam Skolas ielā Rudzīša valdīšanas laikā žogu nevis saremontēja, bet noņēma. Tagad dažam labam it kā sportiskam apkārtnes iedzīvotājam šeit palikušais vienīgais grozs jau ir traucēklis – stāvlaukums būšot labāk. Tenisa laukumam buldozers jau bija ieplānots, bet kaut kā sakautrējās, jo virsū būvējamais tirgus vēl laikam nav atradis pareizo projekta bīdītāju. Vai esmu ko aizmirsis? Pierakstiet komentāros

Vai būvējot stadionu par miljonu ēriku pašvaldība savos kontos var atrast dažus tūkstošus latu, lai norakto skolas sporta laukuma grozu vietā uzstādītu citus? Kaut vai tikai uz vasaru, kaut vai tikai uz šo vasaru. Tam bērnam, kam šogad 8, 11 vai 17 gadi, šī vasara tāda ir tikai viena! Mums, kam vairāki desmiti gadu, tas viens vai cits gads – tikai kalendāra maiņa. Priekšnieki, tikāt pie “apgūšanas”, tad ar to taāu vajadzētu pietikt! Atdodiet bērniem viņu vasaru!

Tā kā Trapiņa kungs varbūt Ikšķili nepārzina pietiekami labi, mēģināšu ieteikt dažas vietas, kur sporta objektus var iekārtot dažās dienās.

PIC_2183;left;4;
Stāvvieta Rīgas ielā pie pludmales

Vismaz divus vai pat trīs grozus var uzstādīt vienā no Rīgas ielas stāvlaukumiem pie pludmales. Pludmalē var nolikt arī futbola vārtus, tikai nevajag tos aizvest no Lupīnu ielas stadiona!

PIC_2184;left;4;
Ļoti sportiska potenciāla stāvlaukums

Var gadīties, ka Lupīnu ielas projekts beidzot ir pārzīmēts un var pabeigt arī stāvlaukumu pie Lupīnu ielas stadiona. Arī tur varētu divus grozus uzstādīt.

Skolas ielas daudzdzīvokļu māju kvartālā arī tas viens grozs ir par maz! Divus, trīs vajag. Arī kādu zemāku grozu mazajiem! Tīnūžos, Ceplīšos, Kalnājos, Dobelniekos, Elkšņos labākos risinājumus Trapiņa kungs noteikti zinās pats – cilvēks taāu no novada!

Pie stāvlaukumiem, protams, ielas pusē žogs jāuzliek. Ja pagaidu variants, var taāu tos pašu būvniecības nožogojumus izmantot, uzvilkt audumu un palūgt pilsētas labākos grafiti speciālistus kaut ko skaistu uzpūst!

Bokmeldera kungs, Lupīnu ielas stadionā visiem vārtiem nopuvuši tīkli! Vieniem vārtiem ir izgriezti metāla gabali, vajadzētu sametināt. Ja jūs varat pierunāt federāciju mākslīgajam laukumam, varbūt varat pierunāt arī Rubeni un Kurmi? Viņi gan no citām partijām un ļoti aizņemti ar karjera “apgūšanu”, sak, tā zaga, tā zaga tur… un bez mums! Es tomēr ceru, ka izdosies, un tad jau vadoņi varēs sevi “Ikšķiles Vēstīs” paslavēt. Nebūs jau galīgi bez “atdeves” darīts

Lai jauka vasara visiem Ikšķiles novada bērniem!