Maiņas tirdziņš Ģimenes dienas ietvaros

Ģimenes dienas ietvaros 16.maijā IKŠĶILES TAUTAS NAMĀ Ikšķiles iedzīvotāji tika aicināti atbalstīt ideju veidot pašiem savu tirdziņu.

Ideja par šādu tirdziņu nav jauna, mazo bērnudārznieku māmiņas to bija ierosinājušas jau labu laiku atpakaļ. Ikšķiles pašvaldība jau sen varēja atrast telpas vai vietu, kur šāda savstarpēja mantu apmaiņa varētu notikt, piemēram, reizi mēnesī vai reizi divos mēnešos. Šāda prakse pastāv un labi darbojas citās Latvijas pašvaldībās.

Visaktīvāk pasākumā piedalījās tieši mazo bērnu māmiņas, kurām mantas, kas bērniem par mazu, mājas vairojas visātrāk. Viena māmiņa tika pie nepieciešamajiem bērnu ratiņiem, cita pie staigulīša. Vēl vieni (divi) lieliski bērnu guļamie ratiņi ir pieejami. Tika atnestas arī rotaļlietas, grāmatas, pusaudžu drēbes. Kāda kundzīte izteica vēlmi atgādāt arī sadzīves traukus, kurus vairs pašai nevajag. Pasākuma dalībnieki atzina ideju par labu esam un izteica atbalstu, ka ir nepieciešams šādu tradīciju turpināt un attīstīt. Lai to izdarītu, pašvaldībai ir jānosaka tikai vieta un laiks, kad iedzīvotāji var apmeklēt šādu tirdziņu un andelēties savā starpā. Darīsim visu, lai jaunā Ikšķiles dome atbalstītu mūsu iniciatīvu.

Šobrīd ar portāla www.ikskile.com atbalstu tiks izveidota sludinājumu sadaļa, kur katram būtu iespējams nosūtīt sludinājumu ievietošanai mājas lapā. Tā kā ne jau visiem iedzīvotājiem ir pieejams internets, nodrošināsim informācijas izvietošana arī uz sludinājumu dēļa pie Tautas nama. Atgādinām, īpaši vecākiem ar maziem bērniem, ka Tautas namā vēl ir daudz noderīgu lietu, kas Jūs gaida!

Paldies visiem, kas bija atsaucīgi!

Šobrīd atnestās lietas var apskatīt un arī paņemt katru pirmdienu un ceturtdienu no 19.00-21.00 Ikšķiles tautas namā.

Pasākuma iniciatores Ingūna Urtāne un Rudīte Osvalde

3 KOMENTĀRI

  1. ļoti labs pasākums, kuru vajadzētu turpināt.Sadarbībā ar mūsu novada cilvēkiem to varētu organizēt kā labdaribas akciju, palīdzot arī tiem bērnu namiem Latvijā, kas nav valsts aprūpē,ņemot vērā arī Latgales novadus.Dāvināsim prieku arī citiem.

  2. Būtu labi šajā pat lapā ieviest sludinājumu sadaļu, sākumā samērā primitīvu (kaut vai bloga veidā), pēctam, ja pieaug interese, to uzlabot, tuvināt kādam no lielo sludinājumu portālu līmenim

  3. Jauks un vajadzīgs pasākums.<br />
    Un vēl varētu ievietot sludinājumu daļā, ja kāds kādu lietu meklē. Iespējams, ka mājās ir kāda lieta, kas vairs nav nepieciešama man, bet kādam citam tā var būt noderīga.

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu