Palīdzēsim pašvaldībai: Dainu ielas asfalts vietām tikai 2cm

Ikšķile, Dainu ielas un Strazdu ielas krustojums.
Ikšķile, Dainu ielas un Strazdu ielas krustojums.

Dainu ielai pirms neilga laika lielākajā daļā atjaunoja asfalta segumu. Piemēram, Dainu un Strazdu ielas krustojuma bedrēs var redzēt, ka asfalts ir tikai 2cm biezs.

Asfalta seguma biezums aptuveni 2cm

7 KOMENTĀRI

  1. Pagājušajā asfaltēšanas “sezonā” zvanīju uz DOMI, lai uzzinātu, kurš no DOMES speciālistiem kontrolē “Bindera” darbību, jo gribēju apjautāties par briesmīgajām bedrēm zem šosejas viadukta.<br />
    DOMĒ man atbildēja, ka pilnvarotā persona, kurai uzdots kontrolēt “Bindera” darbību, ir pils. KURMIS. Kad piezvanīju pils. Kurmim, lai pievērstu uzmanību pagaidu brauktuves briesmīgajam stāvoklim, no “cienījamā” Kurmja kunga dzirdēju tikai un vienīgi “nebāzies kur nevajag”, “kāda tev tur daļa” un vēl dažas necenzētas rupjības, adresētas man dziļi personīgi.

  2. Pirms ieklāšanas, lai novērtētu, cik biezs ieklājums nepieciešams, cilvēks stāv ar kladīti, gan darba dienā, gan brīvdienā un uzskaita, kādas mašīnas brauc un ar kādu tonnāžu. Ciematā, kur brauc arī smagās automašīnas minimālais 1. kārtas biezums ir 8 cm, 2. kārtas biezums – 6 cm. Kontrolurbumus veic gan Binders, gan ACB.

  3. Par biezumiem runājot – Skolas ielā, tāpat kā piegulošajos pagalmos, ieklāja 6+4cm, tā kā tie 2cm ir maigi izsakoties šmaukšanās. Protams seko jautājumu jūra – kas ūdenssaimniecības pasākumu pasūtīja, būvēja, uzraudzīja utt.

  4. tad kāda jēga pieminēt 2cm, ja nepasaka cik būtu jābūt, vai vismaz cik cm ir citās vietās. tas, ka sūdīgi uzklāts tas ir skaidri redzams, tāpat kā jūkošais bruģis Skolas ielā

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu