Komentāri laikam lieki, ko tādu pārspēt būs grūti, jo Sudoku, Maija izdevuma iegāde ir pilnīgi pamatots iemesls lai novietotu automašīnu krustojumā un dotos uz pastu to iegādāties, stāvēšanas laiks aptuveni 15 minūtes.

 

8 KOMENTĀRI

  1. Nu bet to, kas no rītiem notiek pie skolas vispār nav iespējams aprakstīt – stājas ceļa vidū, uz gājēju pārejas, šķērsām ceļam un kā tik vēl ne, ka tik mazajai, vārgajai atvasītei mazāk līdz durvīm jāiet būtu. Un ja kāds no PP darbiniekiem mēģina aizrādīt – tiek demonstratīvi parādīts vidējais pirksts, norauts kašiņš un lepnais transportlīdzeklis pazūd aiz līkuma.

  2. Nu bet to, kas no rītiem notiek pie skolas vispār nav iespējams aprakstīt – stājas ceļa vidū, uz gājēju pārejas, šķērsām ceļam un kā tik vēl ne, ka tik mazajai, vārgajai atvasītei mazāk līdz durvīm jāiet būtu. Un ja kāds no PP darbiniekiem mēģina aizrādīt – tiek demonstratīvi parādīts vidējais pirksts, norauts kašiņš un lepnais transportlīdzeklis pazūd aiz līkuma.

  3. Godīgi sakot, raksts izraisa smīnu, nu Ikšķile nav tik liela pilsēta, kur par nepareizu apstāšanos, lai gan, protams, tas nav atbalstāmi, būtu jārada vesels raksts, jo diez vai viņš kādam dikti traucēja ar savu nihilistisko rīcību 🙂

  4. Godīgi sakot, raksts izraisa smīnu, nu Ikšķile nav tik liela pilsēta, kur par nepareizu apstāšanos, lai gan, protams, tas nav atbalstāmi, būtu jārada vesels raksts, jo diez vai viņš kādam dikti traucēja ar savu nihilistisko rīcību 🙂

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu