Pašvaldība ļauj turpināties nelikumīgai t/c Maxima celtniecībai

Ikškiles pašvaldība ļauj turpināties nelikumīgajai t/c
Ikškiles pašvaldība ļauj turpināties nelikumīgajai t/c "Maxima" celtniecībai

Nebrīdinot iedzīvotājus, Maxima celtniecības darbu laikā tiek bloķēta gājēju un transporta satiksme Stacijas ielā, nav uzstādītas zīmes par remontdarbiem.

Nav saprotama pašvaldības rīcība,  ļaujot  turpināties nelikumīgai celtniecībai pilsētas centrā, iespējams, ka grūti pārliecināt kādu ievērot likumus, ja Ikšķiles novada dome tos pati neievēro.

Jā, protams, veicinot konkurenci pārtikas tirgotāju vidū, iegūs iedzīvotāji, tajā pat laikā varam vērot neskaidru attieksmi no domes puses pret nelikumībām, kas liek domāt, vai kāds no domes puses nav ieinteresēts šādā situācijas attīstībā?

 

 

19 KOMENTĀRI

 1. Es jau arī par veselīgu konkurenci 🙂 Kādēļ pat tad, ja visi ir PAR, baidās visas procedūras MaximAali atklāti un likumīgi veikt? Varbūt tad nebūs iemesla, kā students saka, “par sho nelikumiibu samaksaat”

 2. Kam gan dzilji krata vai likumiigi vai nelikumiigi… <br />
  Lielaka dalja kam esmu prasiijis ir par un ljoti gaida maximas atveerashanu , Zinot to ka lielaka dalja veco cilveku brauka uz ogri, lai kautko par sapratiigam cenam nopirktu… <br />
  <br />
  Un nevienam nav noslepums ka kadam par sho nelikumiibu ir samaksaats( taa teikt piekukuljots )… <br />
  <br />
  Un noteikti sho traci saceela vieteejais veikals “iStuuris” , jo protams tas kas parpirka stuuri nav nemaz tik laimiigs ka paradas konkurence… ! <br />
  <br />
  P.S. Veikals Tiek atveerts riit 12.10.2008…Maximai vel uz durviim ir uzlikta lapinja.. ! Un piedodiet , bet man nav laika te rakstiit baigi pareizi un ar garumziimem , kas gribes tas sapratiis !

 3. Es ar gaidu Maximu un man vienalga cik tas likumīgi vai nelikumīgi, nez Stūra cenas ar ir likumīgas? Viņiem ar vajag konkurenci, lai vismaz cilvēkam ir iespēja izvēlēties!

 4. Jānis Liepiņš no Ādamlauka un Kukuļu Anniņa!!<br />
  …izskatās ka jums ir kaut kādas vientulības vai “visi sliktie- es viena tāda labā..” problēmas. Par to nav jākaunas (nav gan arī jāreklamē). varbūt varat sarakstīties pa tiešo, un dzīvot ilgi un laimīgi??

 5. Nu redziet, cien.Jāni Liepiņ no Ādamlauka. Tā lieta ar vārdu un uzvārdu, precīzas adreses, pers.koda u.c. parametru pieminēšanu ir tāda, ka tiem, kas pašreiz tā vai citādi, ar mīkstiem vai cietiem mandātiem tikuši pie “tautas varas” kloķiem Ikšķilē, ir visas iespējas. Piemēram, zinot Jūsu parametrus, nejauši vai tīšām neizsniegt kādu tīri formālu atļauju vai komercdarbības atļauju u.t.t., ja Jūsu ģīmis vai izteikumi pie “tautas varas kloķiem” esošajiem nešķitīs pietiekami glaimojoši. Saimnieciski-politiskā situācija šajā Dieva izredzētajā vietā diemžēl nu tāda ir. To sauc par šantāžu, ja kas. Un, cik zinu, tas ir domes vadības viens no mīļākajiem instrumentiem, lai piespiestu cilvēkus darīt un runāt to, kas aktīvajiem domes ķermeņiem vajadzīgs.<br />
  Abet Jāņu ar uzvārdiem Krāniņš, Lapiņš, Kalniņš, Liepiņš u.t.t., paldies Dievam, Latvijā ir joprojām kupls skaits.<br />
  Un vēl. Skanēs diezgan šizofrēniski, bet Latvijā joprojām lielākā daļa cilvēku labi zina, ka ir biedri, kuri vienmēr peldēs pa bedres augšu. Un vienmēr tur gribēs peldēt, vienalga, kāda būtu politiskā situācija. Abet mēs zinām, ka tādu peldētāju dēļ aktīvākajai tautas daļai jau vismaz pāris reizes ir bijis garantēts abonements vagonos uz Eirāzijas kontinenta centrālo daļu, vai kādām citām “saules pielietām” vietām. Protama lieta, ka abonents nākamreiz var nesanākt, bet tādi peldētāji vienmēr ir pratuši neērtajiem kritizētājiem un viņu ģimenes locekļiem sagādāt patīkamus brīžus. Diemžēl man ir taisnība, lai cik skumji tas neliktos. Un Ikšķile ir tik maza peļķīte, ka visi visu zina, ka eslabāk palieku tā pati Kukuļu Anniņa.

 6. Nu, ja 🙂 Ja pasaka ko skaļi, var dabūt zaļo kartiņu. Un kur ta, ja rozā, vai policija aizved??? (īsti gan nezinu zem kāda panta tas varētu būt??? ..”skaļi izteica savu viedokli sabiedriskās debatēs. Pārsniedza laika limitu…” )

 7. Nav jau tik traki, Jūs rakstāt ar savu vārdu, es, būs arī citi.
  Galvenais būtu cilvēkiem sniegt noderīgu informāciju par notiekošo.
  Informācija no domes puses seko tikai pēc darbiem un nedarbiem, tīri formālā veidā ar piebildi, ka mūs jau interesē novadnieku viedoklis.
  Pat sabiedriskā apspriešana notiek zālē priekš 30 cilvēkiem, tā drošāk, ka tik kaut ko nepasaka skaļi.

 8. Kad beidzot sāks rakstos un komentāros parādīties reāli ļaudis? Atkal garamgājējs,Kukuļu Anniņa,Svētdienas autovadītājs,Lika,zorro,pienene,<br />
  Īstais inrefrontietis,Galdniex,EK,ikšķilietis,Zivtiņa,piķis,Tautu dēlis,Ikšķiles Estrāde u.t.t. Bet,laikam jau vieglāk ir uzrakstīt un pie reizes aplikt tos,kas kaut ko dara,anonīmi.Atceramies latviešu gudrību – dirst nav malku cirst! Sākam arī paši kaut ko darīt MŪSU Ikšķiles labā.

 9. Bet tas ir tik dabistiski – ka vienai nelikumībai seko nākošā. Un vai maz ir vērts minēt, kurš ir atbildīgs par patvaļībām lielos celtniecības pasākumos. Taāu tas, kas to it kā kontrolē, taāu reāli par nekontrolēšanu saņem “uz ķepas”. Secinājums – centra detālplānojums un jaunais “kultūras akvārijs” ir vēl gardāki kumosi.

 10. Vakar braucu uz Jaunikšķili. Labi, ka dienā, jo pārbraucot pārbrauktuvi un griežot pa kreisi, tā tik arī paspēju nobremzēt lai neiekristu bedrē- neviena zīme nenorādija, ka tur nevar braukt…

 11. Bet tas tak notiek reāli, pat šodien iela ir pārrakta un nav vietas, kur iet gājējiem, nerunājot par auto.

  Lika, dariet kā Garāmgājējs, uzrakstiet un pastāstiet to labo, lai citi arī sajūt, jo nedomāju, ka Garāmgājējam ir slikta attieksme, drīzāk problēma ir cilvēkos, kuriem jādara savs darbs, lai novads kļūtu labāks, bet viņi to nedara.

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu