Vai Ikšķile var applūst?

Plūdi Ikškiles centrā.
Plūdi Ikškiles centrā.

Šodienas lietavas pārsteidza Ikšķiles centru! Pie Stūra veikala varēja pat ar gondolām braukt. Fotogrāfijas iesūtīja Gints Ziemelis.

Vairāk plūdu attēlu Reportāža no plūdu skartā rajona

Paldies par fotoreportāžu.

11 KOMENTĀRI

 1. Ja tev ir padomā brīvas darba vietas (vai ziņas par novada nodarbinātības plānu), padalies ar lasītājiem. Daudziem tādas ziņas lieti noderētu. Iespējams, arī tev pašam …

 2. Vai Doveikam nevar kāds darbu piedāvāt? Ja jau tāds Ikšķiles patriots varbūt var iet palīgā kanalizācijas tranšejas rakt? Savādāk tā izcili idiotisko domu bārstīšana ir apnikusi. Tāds vesels cilvēks varēja kaut ko saprātīgu darīt nevis dirnēt pie datora.

 3. Toties pa Ozolu ielu droši var rīkot laivotāju sacensības, tāda riktīga kalnu upe plūst! Amizanti. Tur visi blakus māju iedzīvotāji izvadījuši uz ielu savu lietus ūdens kanalizāciju (viens tā pa tiešo no jumta nolicis cauruli pāri žogam uz ielu). Es tur apakšā dzīvoju un visi mēsli satek pie manis… :)))

 4. Tā bedre pie tilta kā reiz ir šim lietusūdenim domāta. Bedrei gājēju celiņa pusē ir truba pa kuru šis ūdens no ielām ieplūst dīķī. Bet tādus plūdus neatceros redzējusi Ikšķilē. Vai līdzšinējie rakšanas darbi nav gādu trubu tomēr saāakarējuši?

 5. protams ka par to padomāt vajag bet nav vērts izgrūst lielu naudu lai pasargātos no pāris stundu neertībām kuras notiek reizi vairāku gadu laikā.<br />
  P.s. tas protams neattiecas uz patilti kura applūst gandrīz pie jebkura lietus daudzuma, nezinu vai drīkst bet elementāri būtu visu to ūdeni novadīt uz bedri pie tilta kur jau visu laiku ir neliels dīķītis.

 6. Ikšķile sasniegusi Rīgas līmeni :)<br />
  <br />
  <a href=”http://www.diena.lv/lat/multimediji/dienatv/lietotaju_video/pludi-netalu-no-centralas-stacijas” target=_blank>www.diena.lv/lat/multimediji/dienatv/lietotaju_video/pludi-netalu-no-centralas-stacijas</a> <br />
  <br />
  Nu, lija jau laikam dikti. Ņemot vērā globālo sasilšanu, arī par to IR JĀDOMĀ vēl PIRMS LIELĀS CENTRA ASFALTĒŠANAS!

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu