Sveiki / Buongiorno! Lazanjas Republika Ikšķilē.

Foto: Lazanjas Republika
Foto: Lazanjas Republika

Šajā nedēļas nogalē viesosimies Ikšķiles novada svētkos.

Esam Saverio un Sigita Bianchi – itāļu/latviešu pāris, esam izveidojuši ģimenes uzņēmumu un gatavojam īstus un ļoti garšīgus itāļu ēdienus. Saverio ir no Toskānas, bet mīlestība viņu atvedusi uz Latviju (šis gan ir garš stāsts, bet patīkams), šobrīd dzīvojam Rīgā, Saverio runā latviski un mīl mūsu zemi.

Tas ir arī ļoti interesanti, kā mēs savā veidā atspoguļojam Latviju Eiropā jeb šo sadraudzību un iespējas – es, Sigita, uz Itāliju devos studijās, bet iemācījos arī ēstgatavošanas prasmes un daudz ko citu no Itāļu kultūras, bet Saverio šeit var dzīvot un strādāt un vietējie to arī ļoti novērtē – lai vairāk iebraucēju, ne tikai cilvēki kas emigrē.

Lazanjas Republika saviem pilsoņiem – gardēžiem piedāvā vairāku veidu lazanjas, kā arī citus lieliskus itāļu ēdienus un desertus kā Tiramisu, darbojamies catering jomā jeb varētu teikt esam Ceļojošā Kafejnīca.

Ikšķiles novada svētkos piedāvāsim visiem pilsētas iedzīvotājiem un viesiem nobaudīt kaut ko no Itāļu virtuves – pie mums viss ir gatavots ar mīlestību un pavāra klātbūtne dod arī tādu kā sajūtu itkā dotos mazā ceļojumā uz Itāliju ? Būsiet laipni lūgti pie mūsu stendiņa 800gades parkā sestdien no 9:00rītā! https://www.facebook.com/events/1703933336569616 Liels paldies/Grazie mille un Arrivederci! ?

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu