Atskaņas no žetonvakara

2561
Ikšķiles vidusskolas žetonu vakars.
Ikšķiles vidusskolas žetonu vakars.

2.aprīlī Ikšķiles vidusskolā notika 12.klašu žetonvakars. Žetonvakars ir viena no skaistākajām Ikšķiles vidusskolas tradīcijām. Tas ir ne tikai kā pasākums, kurā 12.klašu skolēniem tiek svinīgi pasniegti žetongredzeni, bet tā ir arī sava veida atskaite par skolā apgūtajām prasmēm un iemaņām uzstāties publikas priekšā, kopīgi iestudējot teātra izrādi.

Kā jau ierasts, Ikšķiles vidusskolā pasākumi pārsteidz ar savu oriģinalitāti- tā arī šoreiz neizpalika pārsteigums, jo viesus jau vestibilā sagaidīja skaistumkopšanas salona laipnie darbinieki no 11. klasēm, radot pienācīgu noskaņojumu 12.klašu muzikālajai izrādei- Anemone “Miljonārs par katru cenu”. Situāciju komēdijā stāstīts par kādu visai naivu mājsaimnieci Brigitu (Meldra Krasovska), kura kādā mirklī nolemj kļūt par miljonāri. Tā kā  Brigitai  ir tikai vēlme, bet nav nedz ideju, nedz naudas, tad palīgā nāk apsviedīgā un viltīgā “draudzene” Felicija (Sanita Paegle) ar slepenu nodomu iedzīvoties uz draudzenes rēķina. Tiek nolemts Brigitas un viņas vīra Valtera (Matīss Kovaļevskis) dzīvoklī ierīkot skaistumkopšanas salonu “Bridžita & Co”. Notikumi risinās strauji- darbā tiek pieņemti darbinieki, nāk pirmie apmeklētāji un valsts pārbaudes…, bet visam pa vidu cilvēciskās attiecības, smieklīgas situācijas…un visbeidzot bankrots, jo visa nauda aizplūdusi “draudzenes” makā. Bet pasaulē nekas tāpat vien nenotiek- zaudētā vīra un naudas vietā izmisušās Brigitas dzīvē ienāk īstā mīlestība- miljonārs inkognito- Teodors (Mārtiņš Polis).

Paldies fantastiskajam 12. klašu aktieru kolektīvam un radošajai grupai- Zanei Bēķei, Ingunai Bērziņai, Inesei Krustiņai, Oskaram Kļavam un Aivaram Milleram par jauko un atraktīvo izrādi!
Pasākuma oficiālajā daļā 12. klašu abiturienti saņēma savu skolas piederības zīmi- žetongredzenu.  Šo atbildīgo uzdevumu veica vidusskolas skolēnu padomes prezidents Rūdolfs Peslaks.

Paldies par ieguldīto darbu un sapratni tika teikts klašu audzinātājām- skolas mammām- 12.a.klases audzinātājai Zanei Bēķei un 12.b klases audzinātājai Anitai Brūmelei.

Jāpiekrīt skolas direktores  Laimas Kalniņas sacītajam svinīgajā uzrunā, ka žetonvakars jauniešiem liek novērtēt kopā būšanas sajūtu un gremdēties atmiņās, jo tikai pēc 26 mācību dienām sāksies eksāmenu un  ieskaišu laiks, kas nozīmē arī atvadas no skolas.

Novēlēsim mūsu skolēniem veiksmi!

Kopīgot