Jauniešu koris Soare

Jauniešu koris
Jauniešu koris "SOARE"

Mākslinieciskā vadītāja: Liene Kārkliņa

Kormeistars: Andris Mockus

Koris dibināts 2005.gada oktobrī ar pašu jauniešu iniciatīvu. Soare no rumāņu valodas nozīmē – Saule. Cenšamies vienmēr būt smaidīgi un ar savu smaidu un jauko dziesmu priecēt klausītājiem sirdis.

Esam piedalījušies – koncertos Ikšķiles kultūras namā un Tīnūžu kultūras namā, Ikšķiles luterāņu baznīcā, Ikšķiles vsk. Esam piedalījušies arī Ogres operas mūzikas svētkos 2006. un 2008.gads, Kurzemes Dziesmu svētkos Talsos 2007.gads, 1.starptautiskajā koru festivālā Mūzikas iedvesmas lauks 2007 Secē, 10.Latvijas koru saietā Meņģeļos 2006.gads un, protams, arī mūsu 1.kopīgie Dziesmu svētki 2008.gadā- 24.Dziesmu un 15.Deju svētki. Ar savu dziesmu esam priecējuši arī Gaujas pansionāta iemītniekus.

2006.gada augustā neliels kora sastāvs piedalījās koncertbraucienā uz Vāciju, Beļģiju, Holandi, bet 2007.gada augustā korim Soare notika pirmais koncertbrauciens uz Horvātiju.

Esam veidojuši arī sadraudzību ar Juglas vsk. jaukto kori, Rīgas jaukto kori Motus un Lielvārdes jauniešu kori Amber. Bet neiztrūkstoša ir arī sadraudzība pašu koristu starpā, kas saliedē kolektīvu- pēc laba darba ir arī laba atpūta!!!

Mūsu kora dziedātāju moto: “Dziedot dzimu, dziedot augu, dziedot mūžu nodzīvoj!”

1 KOMENTARS

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu