Ikšķilei 3.vieta Ogres rajona florbola čempionātā

Ikšķiles florbola komanda 2008.gads

Sestdien, 30.maijā, ar Lielvārdes komandas „LSDSP

Kā pirmie, lai noskaidrotu, kam pienākas bronzas medaļas, laukumā devās pērnās sezonas finālisti – Lielvārdes komanda „Metēji” un „Ikšķile”. Lai arī ikšķilieši uz šo spēli bija ieradušies tikai deviņu vīru sastāvā, pie tam nespēlēja arī viens no viņu līderiem – Alvis Dāle, „Ikšķile” maāu uzsāka ievērojami veiksmīgāk un pēc pirmā perioda jau bija izvirzījusies vadībā ar 3:0. „Metēji”, būdami iepriekšējo piecu sezonu āempioni, steidza glābt, kas glābjams, un pāris minūtes pirms pamatlaika beigām viņiem pat izdevās izlīdzināt rezultātu – 6:6. Ikšķilieši tomēr nebija apturami un tikai pusminūti pirms finālsvilpes uzvaras vārtus viņu labā guva Valdis Jaāmenkins no Mikus Jaāmenkina piespēles – 7:6. Jāatzīmē, ka Mikus kontā šajā maāā pieci rezultativitātes punkti (3+2). „Metēju” rindās ar trim precīziem raidījumiem izcēlās Artūrs Skadiņš.

Kauss par 3.vietu un bronzas godalgas komandai „Ikšķile”, kurā spēlēja: Gustavs Plūme, Rūdolfs Vikmanis, Juris Tauriņš, Juris Brasliņš, Jānis Velbergs, Kristaps Vidzis, Toms Dāle, Mārtiņš Zvidra, Mārtiņš Dzilna, Nauris Solovjovs, Alvis Dāle, Valdis Jačmenkins, Kaspars Tauriņš, Mikus Jačmenkins un Edgars Jemeļjanovs. Komandas pārstāvis – Gvido Tauriņš.

Drīz pēc tam sākās spēle par čempionu kausu, kurā tikās komandas „LSDSP” un „Čaļi-88”. Rezultātu atklāja āaļi (1:0), tomēr viņu pretinieki nebija noskaņoti padoties, un pēc divām trešdaļām uz tablo bija kaujiniecisks neizšķirts – 2:2. Pēdējā periodā, kad „LSDSP” jaunieši guva trīs vārtus pēc kārtas (5:2), šķita jau, ka spēles liktenis ir izšķirts. Tā gan nedomāja „Čaļi-88”, kas divus vārtus paspēja atgūt (5:4). Kam vairāk viņiem tomēr pietrūka laika un pirmo reizi par čempioniem kļuva „LSDSP” florbolisti. Uzvarētāju rindās finālmačā izcēlās Aivis Kusiņš, kurš guva vienus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlēja. Pretinieku komandā divi precīzi raidījumi Arta Savina kontā.

Vicečempionu kausu un sudraba medaļas saņēma „Čaļi-88”: Aigars Delvers, Vladislavs Kozlovskis, Toms Delviņš, Krišjānis Zeps, Kaspars Brokāns, Alvis Savins, Jānis Mūrnieks, Jānis Kains, Mihails Kostusevs, Jānis Salcēvičs un Artis Savins. Komandas treneris – Mārtiņš Gribusts, pārstāvis – Mārtiņš Valainis.

Ogres rajona āempioni – Mārtiņš Mednis, Edijs Veidemanis, Jānis Virsnītis, Mikus Valpēters, Juris Gribusts, Iļja Nazarovs, Ervīns Torsters, Aivis Kusiņš, Toms Vaivods un Uldis Fokins. Komandas treneris – Iļja Nazarovs, pārstāvis – Viktors Sniedziņš.