Ieroču fetišisti ieņem Iksķiles novadu

1682

Ideāls Iķšķiles tūrisma reklāmas simbols, iebrucēju kara tehnika, kura nogalināja Latvijas iedzīvotājus, tagad kādam ieroču fetišistam liekas tik laba, lai reklamētu Ikšķiles novada tūrisma un atpūtas iepējas.

Vēl perfektāk tas skan priekš ārzemniekiem – “Armijas bruņutransportieris ar * Cilvēkēdāja kūrorta laika meitenēm ieņems Ķīpsalas izstāžu halli”

Cik noprotams, tad drīz Iksķiles novadpētniecības centrs var kļūt par Ieroču fetiša centru.

Lūk, dažas idejas 2013. gada reklāmai.

Ziņa no Ikskile.lv

Armijas bruņutransportieris ar Ogres kūrorta laika meitenēm ieņems Ķīpsalas izstāžu halli

Ievietots: 6. februāris, 14:19 (2012) ; Apskatīts: 1 reizi

No 10. līdz 12. februārim starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour2012”, kurā dalību ņems arī Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra. Šogad sadarbībā ar aģentūru novadus pārstāvēs Ogres Vēstures un mākslas muzejs, Ikšķiles novada kultūras mantojuma centrs “Tīnūžu muiža” un Ogres novada Kultūras centra bērnu vokālā studija “Svilpastes”. Protams, stendā varēs iegūt informāciju par visām Ogres un Ikšķiles novadu tūrisma aktualitātēm.

Ogres Vēstures un mākslas muzejs  iepazīstinās  ar  ekspozīcijām un Ogres peldu un gaisa kūrorta ziedu laikiem. Apmeklētājus pie muzeja stenda sagaidīs meitenes 20. – 30. gadu tērpos. Prezentējot jauno veloceliņu Ogre – Ikšķile, interesentiem tiks piedāvāta iespēja doties “izbraukumā” ar dāmu un kungu retro velosipēdiem, kā arī nofotografēties “izbrauciena”  laikā uz pilsētas vēsturiskā fona, izmantojot piedāvātos rekvizītus. Piemiņai no viesošanās 20. – 30. gadu Ogrē, stenda apmeklētāji varēs nosūtīt saviem mīļajiem kādu no āetru veidu vēsturiskajām pilsētas pastkartēm.

Savukārt Ikšķiles novada kultūras mantojuma centrs “Tīnūžu muiža” interesentiem piedāvās klātienē skatīt vienu no leģendārākajām un retākajām Otrā pasaules kara laika kaujas mašīnām – Vācijas armijas bruņutransportieri “Sonderkraftfahrzeug 251”, kurš tika izmantots karavīru pārvadāšanai uzbrukuma laikā. Apmeklētājiem būs iespēja ielūkoties tā iekšienē un iejusties bruņutransportiera vadītāja lomā, kā arī digitālā formātā iepazīties ar kultūras centra pamatekspozīciju, kura veltīta latviešu strēlnieku kaujām pie Mazās Juglas upes 1917. gadā.

Par atraktivitāti rūpēsies Ogres novada Kultūras centra bērnu vokālā studija “Svilpastes”, kas starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, kāpjot uz Lielās skatuves, būs redzamas 10. februārī pulksten 17.30. Vokālā studija tiks pārstāvēta dažādās vecuma grupās un ar enerģiskiem priekšnesumiem sola piesaistīt ikviena apmeklētāja uzmanību, jo mazie nebēdņi vienmēr ir prieka pilni un starojot izdzīvo katru dziedāto melodiju.

Par novados aktuālajiem tūrisma objektiem un gaidāmajiem pasākumiem ikvienu interesentu informēs Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra, savukārt, lai pārbaudītu Latvijas iedzīvotāju zināšanas un atjautību, tiks veidota viktorīna par nozīmīgiem faktiem saistībā ar abu novadu teritorijām. Apmeklētājiem būs iespēja ne tikai iesaistīties dažādās aktivitātēs, bet arī saņemt aģentūras sarūpētās dāvaniņas, kas simbolizēs novadus un atgādinās par Ogri un Ikšķili, kā vienu no Latvijas tūrisma galamērķiem.

Svarīga informācija- sakarā ar dalību izstādē Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra 10. februārī būs slēgta!

 

Informāciju sagatavoja

N. Frīdberga, S. Šustere, V. Vilcāne

Ziņas beigas.

 

*Ogre, tulkojumā no angļu valodas cilvēkēdājs.