Apsveicam Ikšķiles novada domes priekšsēdētāju

Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Jānis Rudzītis.
Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Jānis Rudzītis.

Latvijas pašvaldību 19.kongresā Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers ir izteicis pateicību arī Ikšķiles novada domes priekšsēdētājam Jānim Rudzītim

LPS kongress, kas notika Skrundā, ir pēdējais šī sasaukuma pašvaldību vadītājiem. Nākamais kongress jau notiks pēc 6.jūnija vietējām vēlēšanām un jauno domju sanākšanas ne agrāk kā augustā. No 524 pašvaldībām, kas ir LPS biedri, kongresā piedalījās 406 pašvaldību pārstāvji. Kongresu atklāja Valsts prezidents Valdis Zatlers, kas pasniedza pateicības rakstus pašvaldību vadītājiem, kas ir strādājuši vismaz divus sasaukumus.

Andris Pētersons un IKSKILE.COM kolektīvs pievienojās apsveikumam.

Informācijai izmantots: Ikšķiles Vēstis, Diena.lv

25 KOMENTĀRI

 1. „… negatīvo lietu uzskaitījums gan pagaidām ir pārsvarā – maz informācijas par izdarīto un neizdarīto, nav attīstības koncepcijas novadā, vidējā posma speciālistu neprasme tikt galā ar savu darbu, vadības stila vienpersoniskums…

 2. Nevaru noturēties 🙂 Skatītāji sauc: bis! bis! bis!<br />
  <br />
  “Citur būs nomālas kultūras būves, Ikšķilē sūds uz kociņa.”<br />
  <br />
  Praktiski jau vienalga, kam un par ko tas tiek teikts. Svarīgi – no kuras puses to var dzirdēt. Jebkurš teksts vispirms ir par runātāju.<br />
  <br />

 3. Darba dienu vakaros pa lvt1 pēc nakts ziņām vai vēl vēlāk iet programma kur varētu tev palīdzēt.<br />
  Vajag tikai parunāt ar speciālistiem.

 4. Tas jau tikai jums liekas, ka kultūras nama un detālplānojuma projekts ir nejēdzīgs, jo tas ir izdevīgi Šmitam un citiem aktīvistiem, īpaši jau politiskās kampaņas kontekstā. Viedoklis stipri atsķiras no normālu profesionāļu viedokļa, bet cik var noprast, tas maz kuru interesē Ikšķilē. Galvenais tik muldēt par to, ko paši nesaprot un Šmits sabīdijis, ja vien ir izdevīgi kādam pūderēt smadzenes. Citur būs nomālas kultūras būves, Ikšķilē sūds uz kociņa.

 5. Paldies PRIEKŠSĒDĒTĀJ par trešdaļmiljona iztērēšanu nejēdzīgai kultūras kalna un detālplāna projektēšanai. Ko gan mēs tagad ar to naudu darītu!

 6. par iespēju pārliecināties cik grūti ir dzīvot nolaiztā pilsētā. Kad beigsies Jūsu diktatūra, cilvēkiem būs lielāks spars veidot civilizētu pilsētu.

 7. Domāju, ka pa šiem gadiem atzinība tiešām ir pelnīta! <br />
  (Ne visi lēmumi ir saprotami, bet visiem jau labs tāpat nebūsi!)<br />
  <br />
  Un īpašs paldies Rudzīša k-gam par to, ka Ikšķile nu ir atsevišķs novads!!! <br />
  Jauki, ka mums ir tādi cilvēki!<br />
  (un tie, kas grib izliet žulti, lai dara to klusējot, nevis publiskā telpā- šis nav piemērots gadījums. Vai tad nemākam elementāri paldies pateikt?)

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu