Atgriezies no festivāla Turcijā, «Ikšķiles» pašvaldības policijas priekšnieks rīko Ķekavas deputātu sacensības šaušanā.

Ikšķiles pašvaldības policijas priekšnieks rīko šaušanu.
Ikšķiles pašvaldības policijas priekšnieks rīko šaušanu.

Šķiet, Ķekavas novada pašvaldības vadības pārstāvji dara visu iespējamo, lai savu pašvaldību padarītu par vienu no pazīstamākajām visā valstī:

Pietiek jau aprakstīja gan pašvaldības īpatnās aktivitātes juridisko pakalpojumu jomā, ko tagad pārbauda KNAB, gan komandējumu uz Pleskavu, kurp ceļš diviem deputātiem prasījis nevis dažas stundas, bet vairākas dienas. Nu, atgriezies no pašvaldības apmaksāta brauciena uz sporta festivālu Turcijā, Reģionālās  pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš ķēries pie deputātu sacensību organizēšanas ar moto „Māki šaut? Pārbaudi sevi!”.

Pašvaldības vadītājs Roberts Jurķis par šo tēmu vispār nevēlējās izteikties, un,Pietiek sazvanīts, piektdien ārkārtīgi nerunīgs izrādījās arī Bomiņš – visvairāk pašvaldības policijas priekšnieku samulsināja jautājums par to, kas šo interesanto pasākumu apmaksā un cik tieši lielas ir šīs izmaksas.

Pēc ilgākas minstināšanās Bomiņš atrada iemeslu, kura dēļ piektdien šāda un arī nekāda citāda informācija par ieplānoto pasākumu noteikti neesot atklājama, – „šodien nē, jo darba diena ir tikai līdz 14”.Tikmēr pats pasākums sākās jau piektdien pulksten 15 – kā liecina paša Bomiņa izsūtīta elektroniskā pasta vēstule, runa ir par „gadskārtējām Ķekavas novada pašvaldības iestāžu darbinieku un deputātu sacensībām šaušanā”.

Ne Jurķis, ne Bomiņš nevēlējās atklāt, cik liels ir bruņoto pašvaldības amatpersonu daudzums Ķekavā un ar kādiem ieroāiem plānots pierādīt savu varēšanu. Bomiņš vienīgi ieminējās, ka „mēs regulāri rīkojama dažādus pasākumus, lai saliedētu kolektīvu, iepazītos, atpūstos. Tas var būt peintbols, basketbols, dažādi”.

Nav zināms, vai šīs kolektīva saliedēšanas idejas Bomiņš varētu būt apguvis, šā gada maijā uz veselām astoņām dienām par pašvaldības līdzekļiem dodoties komandējumā uz 11. internacionālo sporta festivālu Niluferā (Turcijā).

Jau vairākas dienas Pietiek nav izdevies no pašvaldības saņemt skaidrojumu, ko šādā pasākumā būtu jādara pašvaldības policijas priekšniekam. Neoficiāli avoti pašvaldībā tikmēr norādījuši, ka „minētais bija nevis komandējums, bet gan interesantā veidā sniegts atalgojums par domes priekšsēdētājam sniegtajiem pakalpojumiem”.

Pietiek.com raksta beigas.

Ikskile.com
Iespējams Ikšķiles novada deputāti arī ir piedalījušies.