Ballei būt? Nē!

Iedzīvotāju eglīte pikniks!
Iedzīvotāju eglīte pikniks!

Mūsu novada ļaudīm vēl siltā atmiņā ir trakie Jaungada karnevāli, kas pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados Tīnužu kluba zālē pulcēja vairākus simtus līksmotāju. Tādas balles nebija ne Ikšķilē, ne Ropažos!

Iedzīvotājs Kaspars Upaciers.

Šogad, pašvaldība publisku Jaungada balli nav ieplānojusi, tāpēc biedrība IEDZĪVOTĀJI nolēma decembra beigās Tīnužu tautas namā tādu sarīkot- ar dziesmām, dejām un rotaļām.

Biedrības vārdā devos pie Tīnūžu tautas nama vadītājas Valdas Kuršas. Priekšlikumam rīkot balli iebildumu nebija, un vienojāmies, ka pasākums varētu notikt 30.decembrī.

2008.gada 10.decembrī domē tika reģistrēts iesniegums par plānoto pasākumu. Kultūras komitejas vadītāja Dzintra Čudare telefoniski teicās atbalstām balles rīkošanu, tomēr oficiālu atbildi atteicās sniegt, norādot, ka šajā gadījumā lēmumu pieņems domes priekšsēdētājs personiski.

15.decembrī domes priekšsēdētāja Jāņa Rudzīša pieņemšanas laikā kopā ar IEDZĪVOTĀJU Andri Doveiku devāmies uzzināt atbildi.

Saruna izrādījās īsa un  atbilde lakoniska- “NĒ”.

Pamatojums- personiska nepatika pret mani un piebilde:

“ Nevienam novadniekam neko nevajag ne no Upaciera, ne no biedrības IEDZĪVOTĀJI, un visi Tīnužnieki esot teikuši, lai tas Ufo klubā savu kāju nesper un, vispār, viņa radio vairs neklausos!”

Protams, žēl, ka Radio SWH ir par vienu klausītāju mazāk un, ka mani vairs nelaiž klubā, bet ja nopietni- balle būtu bijusi jauka, jo viss jau bija sarunāts un saplānots…. Sarunas noslēgumā Rudzīša kungs teica, ka oficiālo atteikuma iemeslu domes jurists vēl gatavo un mēs to saņemsim pa pastu.

 

 Lūk 27. decembrī saņemtais dokuments: IEDZIVOTĀJU iesniegums Ikšķiles Novada domei:
 Ikšķiles novada domes atbilde  Biedribas IEDZIVOTĀJI iesniegums

Iedzīvotājs Andris Doveiks

Komentārs
Kāds ir sausais atlikums no šī mēģinājuma iesaistīties Ikšķiles novada kultūras dzīves veidošanā, kā to savā dažādu traucētāju vainas meklējošajā rakstā “Ikšķiles Vēstīs” aicina arī LZS deputātes I.Bērziņa un Z.Bēķe?

Pirmkārt. Ikšķiles novadā vienas un tās pašas LZS valdīšanas divos sasaukumos nav sakārtoti elementāri tiesību akti. Un šī nesakārtotība tiek nevis novērsta, pieņemot atsevišķu domes lēmumu, piemēram, 17.decembra domes sēdē, bet pārvērsta par politiskās cīņas ieroci. Cik gan aprobežotiem jābūt cilvēkiem, kas politiskas cīņas priekšplānā izvirza savu nekompetenci!

Otrkārt. Vai 30.decembrī Tīnūžu tautas namā tiks atslēgta apkure? Protams, ka nē. Iedzīvotājiem jāzina, ka vieta, kurā varēja notikt balle, tik un tā tiks sildīta par viņu nodokļu naudu, bet paliks tukša lai iespītētu atšķirīgu uzskatu paudējiem.

Treškārt. Rudzīša kungs skaidri deklarēja, ka viņš kā amatpersona lēmumus pieņem balstoties uz personisku patiku vai nepatiku. Tas arī izskaidro, kādēļ vairākas domes amatpersonas deva pozitīvu lēmumu, bet pēc tam atteicās pat sarunāties. Ir pamats domāt, ka novada pārvalde ir personas kulta un baiļu piramīda, kurā, protams, nav vietas viedokļu dažādībai, diskusijai, drosmīgai rīcībai.

Ceturtkārt. Vai tiešām līdz šim Tīnužu tautas namā visus notikušos pasākumus- arī kāzas, jubilejas un privātas balles organizē pašvaldība un par telpu izmantošanu netiek iekasēta īres maksa ?

Biedrība IEDZĪVOTĀJI balli vēlējās rīkot novadnieku priekam, nevis spītējot Rudzītim. Svētkus var pabojāt, bet ne izjaukt, tādēļ  visi novada iedzīvotāji un viņu Jaungada svinību ciemiņi 2.janvārī tiek aicināti uz EGLĪTI – PIKNIKU Turkalnē, “Turbās”. Apģērbieties- atbilstoši gadalaikam, paņemiet piknika groziņu, labo garastāvokli un nāciet pulkā! Sākam pulksten 12:00.

 

80 KOMENTĀRI

 1. Deputātes:”Mēs arī maksājam nodokļus…mēs arī kļūdamies…”Bet Jums par to maksā algu! Visi citi, kas nāk ar savām idejam dara to par brīvu!Un tad vēl netiek uzklausīti. Kaut kādas muļķības te sarakstītas. <br />
  Tāds aizvainoto dāmīšu raksts. Visi iebildumi pret domi ir pamatoti ar argumentiem un pierādījumiem, nevis emocijas!

 2. Uzbursim uz brīdi nelielu ainiņu-mūsu novada kāds arhitekts būtu izstrādājis Kultūtas kalna projektu,mūsu novada celntiekiem to uzticētu celt,musu krāsotāju brigādes veiktu iekšdarbus un mūsu novada gateros un galdniecībās sagatavotu kokmateriālus,logus,durvis utt.Uz kādu brīdi mūsu pagastvecis šajos smagajos laikos būtu dievs daudzās gimenēs.<br />
  Godātas kundzes,man patiesi žēl ,ka Jūs nevis atbalstat visu novadu,bet sniedzat mums nepatiesu informāciju un atbalstat šauru interešu loku.

 3. Vajadzētu uzrīkot Milžu cīņas kur būtu gan Upaciera kungs,gan Rudzīša kungs.Man būtu baigi daudz ko abiem paprasīt.<br />
  Rudzītim gan pats pirmais jautājums būtu-kur nobēdzinājis kolosālās atsauksmes par Kultūras kalnu savā lapā.Nepaguvu nokopēt.Tur tak viss bija angliski!Pati jau vainīga ka nemācēju izlasīt-analfabēts.<br />
  Interesanti,kāpēc gan tās atsauksmes nebija tadžiku valodā-to tak arī gan jau kāds zin! <br />
  jA KĀDS TANĪ SVIESTAINAJĀ LAPĀ TO IR ATRADIS,LŪDZU PASTĀSTIET KUR TAS IR!!!!Šite smalki dzirdams tas sliktais vien.Vai tad tanī angļu mēlē neko labu nesaburtošu…..

 4. Ikšķiles dome tik labestīga, tik labestīga, ka pat neļāva Tīnužos ļaudīm Jaungadu pasvinēt, jo lūk nepatīk tas Upacieris. Nepatīk. Vispār jau daudzi nepatīk, ko nu? Cilvēki jau nav kā vienādas bulciņas, visi nevar patikt. Tādēl domes lēmumu savādāk kā par staļinismu nevar saukt. Par kaut kādu demokrātiju vispār labāk nerunāsim – tā domei ir pārāk neērta un neizdevīga. Tādēl arī tās Ikšķilē nav un nebūs, kamēr tos stabulē pūtējus deputātus beidzot nenomainīs.

 5. parasti patīk, ja nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota taisnīgi. Deputātēm vajadzētu paciemoties citās pašvaldībās ar līdzīgu budžetu un paskatīties, kā tās izskatās. tad tik jauki nestabulētu, bet varbūt pat sāktu arī domāt.

 6. Kopš padomju laikiem neticu šādiem salkaniem, “pareiziem” un lipīgiem textiem par labestību. Aiz tiem vienmēr slēpjas meli un izlikšanās. Jūsu padomiskais stils jūs nodod, cien. deputātes-skolotājas, jo tā stabule, kurā tik saldi stabulējat, nepieder jums.

 7. Ir jau tādi izteicieni, kā “viņš ir pāķis”, “tu esi pāķis”, “tāds kā pāķis”, “pāķis tāds”. Ir arī apzīmējumi, kā “tas tur no pāķiem”…<br />

 8. Tam no malas vajadzētu zināt, ka te nevar būt un nav nekādas cīņas. Te ir Ikšķiles novada iedzīvotāju neapmierinātība ar domnieku iedibināto un domes darbinieku realizēto nelietīgo darbību. Tie nav pelnījuši cīņu, bet nicinājumu un tiesu. Kad pienāks laiks, viņi to saņems un Tu no domes malas varēsi noraudzīties un varbūt kaut ko iemācīties.

 9. Zaudēja iespēju gūt pārākuma gandarījumu pār kulturvēsturiskām vērtībām un milzu iespēju “parotaļāties” ar miljoniem, tādēļ tik garas gaudas. Padomāt par sētā sekām kundzēm nav prātā. Viņas taāu visvarenās!!!

 10. Drusku palabošu 🙂 Lauku iedzīvotājus NEsauc par pāķiem. Par “pāķiem” sauc dziļus (un ne tik) laukus, tātad- lauku iedzīvotāju dzīves vietu. “mēs no pāķiem” vai “tie no pāķiem”.. Visticamāk, ar to domāts, ka tā ir vieta, kur nekas sabiedriskajā un kultūras dzīvē nenotiek… kaut kā tā… Bet, nekad neesmu dzirdējis, ka lauku iedzīvotājus sauktu par pāķiem.

 11. Lūdzu, nevajag apvainot laukos dzīvojošos cilvēkus, ko nereti sauc arī par “pāķiem”. Tie ir strādīgi, godīgi cilvēki. Viņiem nav nekāda sakara ar meļiem, neliešiem un likumpārkāpējiem.

 12. Ikšķile ir novesta līdz kliņķim, tikai tāpēc ka to vada nezglītot pāķis Rudzīts. Mēs esam trešais bagātākais novads valstī, kur ir tā nauda.Nozakta. Cietums gaida pašvaldību ar deputātiem.

 13. Tas nav normāli<br />
  ”Tāpēc mūsu valstī pastāv likumdošana, lai neveidotos haoss, kas stingri nosaka, kādos gadījumos un kam tiek piešķirts kultūrvēsturiskais statuss.”<br />
  Jautjums kurš tad piešķīra šo statusu ? Attiecīgā institūcija pēc attiecīgiem likumiem. <br />
  <br />
  Augstāk stāvošu institūciju darba noniecināšana masu līdzekļos var nepalikt nepamanīta…..

 14. Lojalitāti uzspiež ieinteresētība piesegt pašu veiktās nelikumības. Dabas postīšanā kāda cien. deputāte ir daudz paveikusi. Varbūt tādēļ ir zudusi sapratne kas saudzējams, kas nē.

 15. Kādreiz likās jauki un gudri šie abi cilvēki… <br />
  Tagad ir vērojama uzspiesta tukšpaurība un lojalitāte cilvēku grupas interesēm ne pilsētai vai novadam.<br />
  Kāda jēga sarakstīt tik daudz muļķubu ,ja lielākā daļa tāpat zin kas ir kas.<br />
  Vienvārd sakot ” Jāņa Vēstis” :)<br />

 16. Viedokļu apkopošanai atsevišķi līdzekļi nav nepieciešami.<br />
  Lai domes speciālisti, deputāti un domes kafijtantiņas beidzot samazina savu kafijas paužu skaitu, un tās daudzās atgūtās stundas veltī iedīvotāju ideju, priekšlikumu un domu apkopošanai un analīzei.<br />
  Citādi, domē ieejot un pasēžot gaitenī, no domes darbiniecēm tikai dzird, kā piedāvājumus: “ienāc pie manis palakt kafiju”, vai jaunāko klaāu apspriešanu kabinetos, lai arī vēl pat nav pagājusi stunda no darbalaika sākuma. Un piektdienās vispār izskatās, ka izejamās dienas jau sākušās – pēcpusdienā vispār maz kurš ir darbā. Un tādiem darboņiem ikšķilieši maksā vēl algas. Kaut kāds murgs!

 17. Nu smuks jau liekas tas viņu raksts tai ‘Jāņa Ziņu’ avīzē… Bet tāds tendenciozs gadījies… Laikam taāu pasūtījums… Jānis taāu piemaksā tos Ls 50.00 mēnesī par pareizu domāšanu domes stilā.<br />
  Var jau te bārstīt visādas gudrības par kultūru, ziemassvētkiem, garīgumu nobeigumā. Bet to, kas rakstīts melns uz balta, un arī parakstīts, diezin vai var saukt par – pirmkārt – pedagoga, otrkārt – domes deputāta, un treškārt – savu bērnu mātes cienīgu domāšanu.<br />
  Ja pašām tās pareizās domas nāk tikai tad, kad kādi svētki tuvojas vai jāvāc sev punktus pašvaldības deputātu vēlēšanām. Pārējā laikā gatavas sprigani lēkt pāri ikšķiliešu sāpēm un problēmām. Noslauka vēl pret Ikšķiliešiem kājas, un dodas tālāk augstu amatu virzienā.<br />
  Vienkārši tādos gadījumos saka – “vai tad nu beidzot kauns nebūs?” Bet laikam jau tas domes “tautas kalpoņu” krēsls ir silts, un kā kurā brīdī pašām vai Jāņupapam vajag, tā arī savas lokanās mēlītes kustina. <br />
  Jāņupaps par to taāu maksā. No tās naudas, ko nodokļos samaksā tie paši domes darboņu (arī šo divu) aprietie un pazemotie.

 18. Jāuzraksta rakstiņš par Bērziņiem un Osīšiem, lai zin, kādi cilvēki dzivo jums blakus.<br />
  <br />
  p.s.<br />
  Dievs nav mazais bērns, viņš visu redz.<br />
  <br />
  meita.

 19. Protams, ka to vajag darīt. Tikties, diskutēt… Es jau sen teicu, ka vajag reālu dialogu- idejas, uzmestas ar pildspalvu uz rūtiņu lapām vai tml. Nav jābūt arhitektam, lai mācētu noformēt un prezentēt(riebīgs svešvārds) savas vēlmes.

 20. Es neriskētu būt tik kategoriska. <br />
  Ja šobrīd abas puses izrāda vēlmi sadarboties, tad daram to. Tiekamies kopā! Varbūt varam sarunāt konkrētu datumu? Kā sameklēt Domi, ir zināms, vai varētu uzzināt kad un kur tiekas iedzīvotāji, kas ir līderis?<br />
  Pilnīgi noteikti ir iespējams izveidot ekspertu komandu, kas apvieno labākās idejas, pat tad, ja tās ir papildus izmaksas, tas ir to vērts.

 21. Eksistē un ir zināmi gan fakti, gan patiesība. Ja būtu iespējamas diskusijas un vēlme atrast labāko kultūras centra risinājumu un gudrāko detālplānojumu, uzlabot skolas sporta laukumus, vienlaikus saglabājot dabas bagātības, šādi asumi nebūbūtu. Patiesībā domei nav šādu mērķu, tādēļ nav iespējamas diskusijas un visi naudas līdzekļu ieguldījumi tiek organizēti maksimāli nelietderīgi. skolotāju līdzdalība ir vismaz nesaprātīga, ja ne noziedzīga.

 22. Vārdam ir spēks! Vai neaiziesim par tālu šajos savstarpējos apvainojumos. Mēs dzīvojam blakus! Kaimiņi, ejam kopā visi dažādi domājošie, izdiskutējam smagos jautājumus, lūdzu. Mūsu mīļā, inteliģentā Ikšķilīte sāk līdzināties sūnu ciemam, kur visi citi vainīgi, tikai ne paši. Mēs visi zinām, ka neeksistē taisnība, ir tikai dažādi fakti. Liekam tos kopā kā ķieģelīšus un būvējam pavisam ko jaunu. Lai kādu kompromisu mēs izvēlamies, vienmēr abas puses jutīsies nedaudz apspiestas, ierobežotas, aizvainotas. <br />
  Veidosim mūsu vidi uz citiem pamatiem un mums ir iespēja gūt daudzkārt labāku rezultātu nekā izvēloties vienu, otru vai kompromisa variantu.<br />
  Priecīgus Ziemassvētkus!

 23. Vakar cilvēki no pagastiem kreņķējās par pagastu apvienošanu,jo ja tagad tur notiekot vairāki pasākumi ,viņu kultūras namos,tad pēc apvienošanas nekas tāds vairs nebūs.Bet kur ir mūsu pasākumi?Kāpēc mums te nekas nenotiek?Mums novadā-Tīnūžos ir lielas,izremontētas telpas.Bet kas tur notiek?Nu tagad tur ir ieliktas pulciņu nodarbības,tika rādīta uz valsts svētkiem filma(ja kas,šo filmu valsts dāvināja visām pašvaldībām.Tur mūsu pašvaldībai nav nekādi nopelni,vienīgi kā atļauja izmantot telpas un kā mēs zinām mūsu pašvaldība ir ļoti izvēlīga un nemaz visiem pasākumu rīkotājiem neļauj izmantot savas telpas),laikam vēl kāda bērnu eglīte un vairs nekas!Agrāk gan tur rādīja kino,regulāri notika balles,tika rīkotas diskotēkas.Viena no šī raksta autorēm gan varētu pateikt kāpēc nerīkoja vairs diskotēkas-ja man atmiņa neviļ-parkets par daudz nodilstot,tāds bijis pamatojums. Un ja jau nevar apsaimniekot un apdzīvot vienas telpas kāpēc vajag vēl kaut ko celt? Un nevajag mulsināt māmiņas ar tagad nenotiekošiem pulciņiem.Jaunas telpas pie tik neprasmīgiem saimniekiem tāpat stāvēs tukšas. Ne jau telpas rīko pulciņus,bet cilvēki kas vai nu grib vai negrib strādāt.Te nu gribētos pateikt lielu paldies Tīnūžu skolas jaunajai direktorei,jo izmaiņas ir lielas.Un te tas piemērs-telpas tās pašas,tikai cits cilvēks pie stūres!

 24. Vai tas nebūtu jauki, šajos bada laikos visam novadam maksāt par Ikšķiles kultūras pili ? īpaši tas ir vajadzīgs tiem , kas dzīvo Turkalnē, Kranciemā, Ceplīšos- stundas līdz divu raitā gājienā līdz kultūras centram. <br />
  Priecīgus Ziemassvētkus, Jums, mīļās skolotājas ! Lai tik Jūs vecumdienās bērni neaizved ragaviņās uz mežu, jo pārāk dārgi tiem izmaksāsiet- tā, taāu Jūs vieņiem mācat- viss vecais ir dārgs ekspluatācijai !<br />
  Par Upaciera kunga izteicieniem- skaidra vīru valoda- nu , varēja būt nedaudz maigāk, bet kam neuzvārās asinis, ja saskarās ar to murgu, kas domē notiek. Būs jāmācās arī Upacierim diplomātisko laipošanu- nevis “pāķis”, bet dziļi neizglītots cilvēks, bez vēlmes mācīties un uzklausīt citus.

 25. Skolotājas jau sen ir arī deputātes. Vai korektāk nebūtu apsveikt un iepriecināt vēlētājus ar labi paveiktiem darbiem šogad un labām nākotnes vēstīm. Raksts vēsta tikai gaudas par nepaveikto un uzbrukumu tiem cilvēkiem, kuri pašaizliedzīgi nepieļāva realizēt nemākulīgu projektu un padarīt mūsu bērnus par parādu vergiem. Skolotājas nekautrējas apelēt pat pie bērniem un bērnu vecāku jūtām, lai atbalstītu ļoti diletantiskus plānus. Raksts ir melošanas paraugstunda, jo dokumentāli ir pierādāmi, ka tika iesniegti alternatīvu risinājumu piedāvājumi, ar skolas direktori arī ir runāts un piedāvāts pārrunāt skolas un sporta būvju attīstības iespējas, diemžēl viņa tas neinteresēja. Raksta autorēm vajadzētu apzināties, ka viņas veic bērnu audzināšanas darbu un atcerēties vecu parunu “Ko sēsi, to pļausi”.

 26. Skolotāja profesija asociē godprātību, zināšanas, gudrību, taisnīgumu. Skolotājam jābūt uzvedības un saskarsmes kultūras paraugam. Skolotājs audzina un izglīto bērnus, tātad no skolotāja ir atkarīga mūsu bērnu izglītība un morālā stāja. Izlasot rakstā pausto nepatiesību virkni, primitīvo pilsētas attīstības redzējumu un kultūrvēsturisko vērtību ignoranci, pārņem skumjas. Vai patiešām skolotāju raksturojošās cildenās īpašības ir zudušas?!

 27. Ikšķilē esmu salīdzinoši nesen, tamdēļ neko daudz nevaru spriest par šī raksta autorēm personīgi, bet šajā pusotrā gadā ir pietiekami daudz dzirdēts par domes vadības stilu! Absurdi šķiet tas, ka abas deputātes, tā vietā lai cīnītos par sava viedokļa atbalstu, balsojumos ir gatavas (mīļā miera labad) piekrist vadības nospraustajam kursam, jo citādāk neesot iespējama attīstība. Jā, Jums nav visu laiku jāatturās, vai jābūt pret, jo gan jau ka uz balsošanu tiek virzīti arī tādi lēmumi, kuri Jums šķiet atbalstāmi, bet balsot „par

 28. Interesants raksts! ….taāu… šķiet, ka skolotājām nav vienots viedoklis, kas īsti tika nolemts – estrādi renovēt, rekonstruēt vai tomēr demontēt – NOJAUKT, kas pavisam noteikti nav viens un tas pats! Domes lēmumā, gan skaidri rakstīts – demontāžas tehniskā projekta izstrāde… un to vajadzētu precīzi definēt arī rakstā, ko izplata visiem novada iedzīvotājiem.<br />
  <br />
  Informācijai:<br />
  <br />
  Publicēts:Vēstnesis 88 1997.04.04.<br />
  (ZIŅOTĀJS 1997, 9 )<br />
  <br />
  LATVIJAS REPUBLIKAS MINISTRU KABINETS<br />
  <br />
  1997.04.01.<br />
  <br />
  Noteikumi nr. 112<br />
  <br />
  Rīgā<br />
  <br />
  *Vispārīgie būvnoteikumi*<br />
  <br />
  21. *Rekonstrukcija – būves vai tās daļas pārbūve, mainot būves vai tās daļas apjomu un mainot vai saglabājot funkciju, vai funkcijas maiņa, nemainot apjomu.*<br />
  <br />
  /(MK 06.09.2005. noteikumu nr.685 redakcijā)/<br />
  <br />
  22. *Renovācija – būves vai tās daļas remonts (kapitālais remonts), lai atjaunotu būvi vai tās daļu, nomainot nolietojušos nesošos elementus vai konstrukcijas, kā arī mērķtiecīgu funkcionālu vai tehnisku uzlabojumu ieviešana būvē, nemainot tās apjomu un funkciju.*<br />
  <br />
  /(MK 06.09.2005. noteikumu nr.685 redakcijā)/

 29. “Lai jūsu ikdienu nekad vairs nepiepilda nevērtīga, neauglīga rosība! Atvēliet sev laiku un telpu izaugsmei! Pietiek sevi izniekot! Beidziet slēpties aiz visiem mazvērtīgajiem darbiem. Tukša rosība nekur neder!”<br />
  (Ogs Mandino)

 30. Bērziņa un Bēķe: “Estrādi neviens nav grasījies nojaukt”<br />
  <br />
  Izraksts no<br />
  “Ikšķiles domes iepirkumi 2008”:<br />
  3. IND 2008/3 Ikšķiles novada dome 03.01.2008.<br />
  Esošo būvju un labiekārtojuma elementu (Lībiešu ielā 4, Ikšķilē) demontāžas tehniskā projekta izstrādāšana 15.01.2008. Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Jānis Rudzītis, tel. 29245586 04.02.2008.<br />
  Pieņemts lēmums par līguma slēgšanu ar SIA „India

 31. Spēcīgs un emocijām pilns raksts! Atklāti sakot, nebiju gaidijis šajā portālā ko tādu. <br />
  Varbūt sanākam visi kopā un vienkārši nojaucam to veco kultūras namu, lai tā vietā uzbūvētu jaunu – par spīti nespējai vienoties ar Ikšķiles kultūras biedrību???? Es noteikti piedalītos!

 32. Spēcīgs un emocijām pilns raksts! Atklāti sakot, nebiju gaidijis šajā portālā ko tādu. <br />
  Varbūt sanākam visi kopā un vienkārši nojaucam to veco kultūras namu, lai tā vietā uzbūvētu jaunu – par spīti nespējai vienoties ar Ikšķiles kultūras biedrību???? Es noteikti piedalītos!

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu