Bezmaksas sabiedriskais transports Ikšķiles novadā

Personas identifikācijas kartes paraugs.
Personas identifikācijas kartes paraugs.

Ideja, pārdomu vērta!

No septembra Siguldas pašvaldība iecerējusi izveidot bezmaksas autobusa maršrutu, kurā novadā deklarētie iedzīvotāji – identifikācijas (ID) karšu īpašnieki, kā arī skolēni – varēs braukt bez maksas.

Autobusa maršrutu plānots izveidot cauri visai Siguldai. Siguldas novada dome aicinājusi novadniekus izteikt viedokli par bezmaksas autobusa maršruta nepieciešamību, kā arī norādīt vēlamās pieturvietas, kuras būtu jāiekļauj bezmaksas maršrutā.

Plānots, ka maršruts un reisu skaits būs atšķirīgs darbdienās, brīvdienās un svētku dienās, kā arī skolēnu vasaras brīvlaikā.

Patlaban tiek plānots, ka pašvaldības līdzfinansētā bezmaksas autobusa sākuma un beigu pietura varētu būt stacijas laukumā un tas būs zemās grīdas autobuss.

Identifikācijas kartes sniedz iespēju Siguldas novada iedzīvotājiem saņemt dažādas priekšrocības, piemēram, apmeklējot kultūras un sporta pasākumus, izmantot pašvaldības iestāžupakalpojums, savukārt novada uzņēmēju atbalsta dēļ izdevīgāk iegādāties dažādas preces un saņemt pakalpojumus.

Izmantotie resursi: http://www.tvnet.lv/zinas/regionos/427349-sigulda_ar_id_kartem_bus_bezmaksas_sabiedriskais_transports

Ikšķiles novads kā piektais bagātākais to varētu atļauties.

2 KOMENTĀRI

  1. kadreiz jau pa Ikskili kurseja autobuss-vareja aizbraukt lidz stacijai,lidz Daugavai,tagad vel Tinuzi,Ogre.Kadel ne?Iedzivotaji tikai priecatos.Ne jau visiem ir personigas masinas.Uz prieksu!!!!

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu