Ikgadējās Daiļslidošanas kluba “Slidotprieks” sacensības Ogrē

Slidotprieks
Slidotprieks

Ir pagājis gads un daiļslidošanas klubs Slidotprieks atkal rīko sacensības Ogrē, Vidzemes ledus hallē.Varam teikt, ka trīs – tā ju ir tradīcija!

Jau trešo gadu pēc kārtas daiļslidošanas klubs “Slidotprieks” rīko starpklubu daiļslidošanas sacensības dažāda vecuma bērnu un jauniešu grupās. Šogad savu dalību ir pieteikuši 60 sportisti un pirmo reizi pie mums būs slidotāji no Ukrainas. Tā kā – kļūstam populāri arī aiz savas valsts robežām.
Aiz muguras gara, sacensībām un medaļām bagāta sezona un šīs sacensības mums, Slidotpriekam, ir pēdējās šajā sezonā. Tālāk – maza atpūta un sākam gatavošanos vasaras nometnēm un nākamajai 2012/2013 sezonai.
Esam ļoti apmierināti ar šajā sezonā sasniegtajiem rezultātiem. Par tiem īpaša uzslava mūsu treneru kolektīvam ar galveno treneri Violetu Maskinu priekšgalā.
Sacensībās piedalīsies gandrīz visi Slidotprieka bērni, gan tie kas uzstājās ar savām deju programmām vietējās un starptautiskās sacensībās, gan tie, kas slidot sākuši tikai šajā sezonā, bet var jau nodemonstrēt pirmos daiļslidošanas pamatsoļus. Vai zinājāt, ka pamatsoļu demostrēšana arī tiek izdalīta kā atsevišķa sacensību disciplīna un tā ir vienīgā iespēja mazajiem, tiko slidot sākušajiem sportistiem, nokļūt uz ledus starmešu
gaismā, jo lai varētu dejot programmu, ir cītīgi jātrenējas divas trīs sezonas. Tāpēc, aicinām visus, kas vēlas redzēt jauno sportistu sniegumu un just tiem līdzi, uz Vidzemes Ledus halli šo svētdien, 2012.gada 29.aprīlī sākot no plkst 11:00.

Ieeja kā parasti – bez maksas!

Vairāk informācijas kā parasti: www.slidotprieks.lv

Uz tikšanos Ledus Hallē!

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu