Kā I.Trapiņš kažoku meta, un tie četri nelabvēlīgie

Indulis Trapiņš, Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs.
Indulis Trapiņš, Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs.

Noskatoties šo divus gadus veco video var kā spogulī ieraudzīt šodienas situāciju. Tā brīža Ikšķiles novada izpilddirektors J.Karpovs pat pareģo nākotni par I.Trapiņa nodevību, jo Karpovam, kas vairākus gadus kopā ar I.Trapiņu strādājis, tas bija acīmredzams.

Jautājums 2009. gadā: Un kā tu, Jāni, domā, tie pārējie, kas tur sēž, arī ir dome vai nav, nu tie paši četri, nu tie nelabvēlīgie… (0:23 – 0:29 sek)

Jautājums 2011 .gadā: Un kā tu, Induli domā, tie pārējie, kas tur sēž, arī ir dome vai nav, nu tie paši četri, nu tie nelabvēlīgie…

300 000Ls, kurus nelikumīgi iztērēja J.Rudzītis, nav atgūti un uzskatāmi par zaudētiem, jo arī I.Trapiņš neuzskata par vajadzīgu tos atgūt.
Šobrīd, veicot sasteigtus iepirkumus un pārtērējot desmitiem tūkstošus, pašvaldība drīz būs zaudējusi daudz vairāk par 300 000Ls atkal, jo kādam tik ļoti gribas pierādīt, ka viņš spēj iztērēt vairāk un ātrāk.
Kā piemēri šeit minami daudzie rekonstrukcijas projekti ar sasteigtiem termiņiem, kas tos sadārdzīna, un paša I.Trapiņa solijums būvēt skolas stadionu par 250 000Ls, bet tagad būvē par 750 000Ls.
Jautāt Indulim Trapiņam, kur paliek nauda, nav jēgas, jo atbilde ir: “Jums nepatīk, bet daudziem patīk :)”. Lai arī naudu Indulis sauc par naudiņu, tērē viņš pašvaldības naudu kā naudu.

Pēc ievēlēšanas I.Trapiņš (Vienotība) solija:
Strādāšu kopā ar visiem, nešķirojot deputātus pēc viņu politiskās piederības. Centīšos būt tolerants, uzklausot jebkuru viedokli. Lēmumus pieņemsim,vadoties pēc reālās situācijas, bet vēlos strādāt ar tīru sirdsapziņu un attaisnot man doto uzticību Ikšķiles novada labā, uzsākot darbu, kolēģiem solīja jaunievēlētais priekšsēdētājs.