Lieltalka Ikšķilē!

Lieltaka Ikšķiles novadā.
Lieltaka Ikšķiles novadā.

Atsaucoties Vislatvijas talkas patrona- prezidenta Valda Zatlera aicinājumam, 16.,17. un 18.aprīlī Ikšķiles novadā notika apkārtnes sakopšanas, koku stādīšanas un citu pavasara darbu talkas

24 novada domē pieteiktās un daudzās citās oficiāli nepieteiktās vietās. Pieteiktajiem talciniekiem dome bija sagādājusi atkritumu maisus, darba cimdus un atkritumu konteinerus.

Kopējais apzinātais talcinieku skaits bija vairāk kā 550. Visvairāk talcinieku bija no skolām- kopā 140.

61 talcinieks sakopa apkārtni pie Selēku ezera, talkoja arī Dubkalnu karjerā un turpat kopā ar amatpersonām nodzēsa meža ugunsgrēku.

45 jauniešu kora “Soare” un  deju kopas “Pavards” dalībnieki rosījās 800 gadu parkā un birzītē pie veikala “Birztaliņa”, blakus “savu” teritoriju sakopa pensionāru kopas “Saulgrieži” 25 talcinieki.

Vides sakopšanas darbos piedalījās ar PII “Urdaviņa” un abas  novada skolas.

Liels darbs tika ieguldīts Ikšķiles un Tīnūžu centra, Tūrkalnes, Dobelnieku, Ceplīšu sakopšanas darbos. Nesakoptākās vietas atklājās Ikšķilē pie mājām Pārslas un mežā pie Papeļu ielas iepretī dzīvojamām mājām. Talkās priekšzīmi rādīja arī pašvaldības iestāžu vadītāji, domes darbinieki un deputāti.

18.aprīlī talkas ietvaros tika savāktas 3 tonnas makulatūras.

Paldies P/A “Līvi”, kas pielika daudz pūļu, lai atkritumus nogādātu izgāztuvē.

Domāju, ka gandarījumu par padarīto guva katrs talcinieks. Mēs esam par sakoptu novadu! Paldies visiem, kas piedalījās talkā, un uz tikšanos nākamajā reizē!

Talkas koordinators- Ikšķiles novada domes izpilddirektors Jānis Karpovs

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu