Rindas attīrītas, bet īstie biedri vienmēr ar mums

Kolāža par TP rindu tīrīšanu.
Kolāža par TP rindu tīrīšanu.

Šodien izskanējuši vairāki satraukti paziņojumi par iespējamajām astoņkāja kājām Ikšķiles novadā. Pameklējot internetā, atradās sekojoša informācija par šīm kājām.

Izrādās, Ikšķiles novada pašvaldības priekšsēdētājs ir Tautas partijas Ogres novada nodaļas valdē, par ko liecināja tp.lv pieejamā informācija.

TP Ogres nodaļa
Valde 

Juris TukišsDonats ŠkaparsJānis Petroviās

Jānis Āboliņš

Indulis Trapiņš

http://tp.lv/mes/nodalas

Ikskile.com: 24.05.2010 18:41 informācija tp.lv izlabota.

14 KOMENTĀRI

  1. neglabs jau diendiena pastkastites iemestie “par labu Latviju”politiskie bileteni.Ja bijusi vargi darbi,tad neglabs slimiga agitacija.Vai tad pasiem bez Kraukla vairs nav,ka janem Ulmanis G.Ikskiles laudis pasi tiks gala ar savu izveli un pr iecajamies,ka abi mutes bajari ir kopiga saraksta AS 2.

  2. Ko nu lieki satraukties par īstajiem biedriem, kas vienmēr ar mums.Sabraukto ezīšu zemē, kur skaistums nāk no iekšām – gāzi grīdā, nasing spešal, muļķu zemē Latvijā……

  3. Riga nespid!Grib noagitet novadus.Ta jau piektdienas raidijuma Skele teica,ka mazliet par mazu ir tas pusgads lidz velesanam.Ari novados laudis doma un ir spejigi vertet…….

  4. pilnigi pietiek ar to “feisu”prese.Sak jau Ikskile regoties.Tikai ne musu pasvaldiba.Tas tiesam ir satraucosi!Pat visspidosaka doma,ko radijusi godkare var pasauli parverst ugunsgreka.Un vai Latvijai to vajag?

  5. Likums neļauj būt biedram divās partijās. Būs vien kļūda, kāda veca informācija TP anāļos, Tāpēc nevajag sapriecāties par AI un AŠ2 varas iespējām Ikšķilē. Tādu murgu nepieļausim.

  6. Vai ar to nepietiek lai pārvēlētu domes priekšsēdētāju? Vienotības rindās tagad ir 4 balsis ieskaitot TB/LNNK, pretī atkritējs Indulis un 5 zemnieki. Vienotība plus Iedzivotaji piederētu absolūtais kvorums

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu