Ikšķiles Brīvā skola strādā!

Ikšķiles Brīvā skola strādā!
Ikšķiles Brīvā skola strādā!

No šā gada 1.septembra Ikšķiles Brīvajā skolā, kas ir biedrības “Tautskola 99 Baltie zirgi” teritoriālā struktūrvienība Ikšķilē, mācās pirmo 14 skolēnu saime – 5 līdz 8 gadus veci bērni.

Skola Ikšķilē tapusi pateicoties vecāku iniciatīvai, kuri vēlējušies saviem bērniem citādu, nevis normatīvā stila masu skolu. Lai nebūtu nauda un laiks jāvelta, vizinot bērnus uz galvaspilsētu vai citām pilsētām, kur iespējams atrast alternatīvas izglītības iestādes, vecāki nolēma naudu un laiku ieguldīt savas skolas izveidei tuvu mājām.

Pirmajā mēnesī bērni un skolotāji iepazinuši cits citu – bērni mēģinājuši aprast ar to, ka tagad ir skolnieki, bet skolotāji katru dienu mācās, lai būtu skolēniem draugi un labs paraugs. Skolā māca gan latviešu valodu, dabas zinības un matemātiku, gan vizuālo mākslu, mūziku, mājturību un franāu valodu. Kā atzina franāu valodas skolotāja Agnija, vislielākā atzinība skolotājam par savu darbu ir tā, ka, darot citus darbiņus, – konkrēti, mazgājot grīdu, bērni sākuši franciski dziedāt! Savukārt skolotājas Guntas vadībā jau notikušas projektu prezentācijas par dažādām tēmām, bet Skolotāju dienā skolēni mācīja cits citu – Patriks stāstīja, kas ir hokejs, Jēkabs skaidroja, kā darbojas pulkstenis, bet Emīlija – iemācīja saviem saimes biedriem gatavot sniegpārsliņas un puķītes no papīra. Katram skolēnam bija iespēja iejusties skolotāja ādā.
Skola veiksmīgi uzsākusi darbu – ritenis ir iekustināts, bet priekšā vēl daudz darba, lai tas ripotu pareizās sliedēs, nenovirzīdamies no mērķa!

PIC_2099;left;4;
 

Ikšķiles Brīvā skola aicina uz nodarbībām VISUS Ikšķiles bērnus:
Bērnus no 4 gadu vecuma aicina uz pulciņiem Ikšķiles Brīvajā skolā, Kalēju ielā 3:
 
–        Franāu valoda bērniem no 4 gadu vecuma ar dziesmām, spēlēm un pasakām, lai attīstītu Jūsu bērna talantus un veicinātu viņa vēlmi radoši mācīties kopā ar franāu valodas skolotāju Agniju Kempeli!
Nodarbības notiks: Pirmdienās, (9-13 gadus veci bērni) un Trešdienās (4-8 gadus veci bērni) plkst.16:30-17:30.
1 nodarbības cena: 3 Ls, mēneša maksa par 4 nodarbībām: 12 Ls.
 
–        Mākslas darbnīca bērniem no 4-8 gadu vecumam. Ir ļoti svarīgi ļaut bērnam izteikties radoši, nevis „iemācīti un pareizi”.
Nodarbības vada pasniedzējs Armands Sidoroviās, Latvijas Mākslas akadēmija Trešdienās plkst.14:00-15:30.
1 nodarbības maksa 2 Ls, mēneša maksa par 4 nodarbībām iekļaujot materiālus 10 Ls.
 
Iespējams pieteikties arī deju grupas Dzirnas deju studijā! Pieteikšanās un jautājumi pa tālruni: 29299668 (Kristīne Liberta) vai [email protected]

 

1 KOMENTARS

  1. Pēdējā laikā Ikšķilē nav par šo labāka notikuma!<br />
    Arī mans bērns attiecīgā vecumā gāja šāda veida skolā, no pieredzes zinu – rezultāti brīnišķīgi!

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu