Ikšķiles Igora Miglinieka basketbola skola Ikškilē un Tīnūžos

Ikšķiles Igora Miglinieka basketbola skola prezentācija Ikškilē
Ikšķiles Igora Miglinieka basketbola skola prezentācija Ikškilē

2. septembrī, Ikšķiles vidusskolas lielajā sporta zālē notika novada skolnieku un viņu vecāku tikšanās ar topošās Ikšķiles Igora Miglinieka basketbola skolas kolektīvu.

Igors Miglinieks iepazīstināja klātesošos ar nākamo sporta skolas direktori Renāti Guslens, treneriem Ilzi Osi-Hlebovicku un Edgaru Suraku, kā arī ar Eiropas jaunatnes basketbola līgas dibinātāju un prezidentu Gunti Šēnhofu.

Igors Miglinieks pastāstīja, ka sporta skola uzsāks darbu jau nākošnedēļ Ikšķiles vidusskolā un Tīnūžu pamatskolā. Plānots, ka nodarbības notiks piecas dienas nedēļā – trīs reizes Ikšķiles vidusskolas sporta zālē un divas reizes Tīnūžu pamatskolas sporta zālē.

Sākotnēji plānotas nodarbības 1.-4.klašu skolēniem – katrai klašu grupai atsevišķi.

Atbildot uz klātesošo vecāku jautājumiem, Guntis Šēnhofs informēja, ka tiks izvērtēta iespēja izveidot arī vienotu grupu 5., 6. un 7. klašu skolēniem.
Plānotā mēneša maksa par nodarbībām – 20 Ls.
Uzziņai:
Igors Miglinieks ir bijušais latviešu basketbolists, tagad treneris. Šogad Igors Miglinieks trenēs Kipras augstākās basketbola līgas komandu Limasolas “Apollon”. Spēlējis saspēles vadītāja pozīcijā, bijis Latvijas basketbola valstsvienības spēlētājs. 1988.gada Olimpisko spēļu čempions, 1992.gada Olimpisko spēļu 4.vietas ieguvējs.
Pēc Latvijas Basketbola Savienības mājas lapā esošās informācijas Ilze Ose-Hlebovicka valstsvienībā spēlējusi no 1994.gada 10.aprīļa līdz 2007.gada 7.oktobrim sešu galveno treneru vadībā. Saspēles vadītāja. Piedalījusies 103 spēlēs, guvusi 574 punktus. Tai skaitā 48 oficiālās spēles, kurās gūti 254 punkti.Piedalījusies Eiropas āempionātu finālturnīros 1999. un 2007.gadā. Saņēmusi Ministru kabineta Goda rakstu.

Edgars Suraks pārstāvējis Latvijas jauniešu valstsvienības (U16, U18). Eiropas āempionātos, tai skaitā 1998. gadā, kad Latvija pirmo reizi vēsturē ar U18 komandu iekļuva pasaules āempionātā. Bijis menedžeris un treneris Latvijas izlasēs, Rīgas ASK, bet aizvadītajā sezonā strādāja vienīgajā Latvijas komandā Eirolīgā – Rīgas TTT.

RESURSSIM Sports