Leposimies, bedrīšu (peļķu) remonts ar Ikšķiles māja

Senāk

Redzot, ka čakli un labi apģērbti speciālisti no Ikšķiles pašvaldības uzņēmuma lietus laikā cītīgi aizpilda slapjās bedres ar auksto asfaltu, jebkuru Ikšķilieti pārņem lepnums.
Bedrīšu remonts lietus laikā Skolas ielā, Birzes ielā, Lībiešu ielā un citās, noteikti nav nejaušība, jo SIA “Ikšķiles Māja”, vada bijušais domes deputāts Jānis Gunārs Rubenis kurš Rīgas civilās aviācijas inženieru institūtā, 1970.gadā, ieguva inženiera – mehāniķa diplomu, iespējams tieši šīs zināšanas ļauj izmantot jaunākās tehnoloģijas.

Dodam iespēju priecāties arī jums.

Īpašs paldies Ikšķiles novada domes deputātam Jānim Lazdānam.

 Diemžēl tas nav 1.aprīļa joks.

Vairāk

8 KOMENTĀRI

  1. 😀 njaa. Kamer shitie PSRS laika krabiji nenomainisies, tikmēr uz normalu kvalitativi sakartotu vidi ( ceļi, jumti, māju fasādes, utt ) var necerēt. Izdarīts nenozīme neko, ja tas tiek taisits caur “dir*su”

  2. 😀 njaa. Kamer shitie PSRS laika krabiji nenomainisies, tikmēr uz normalu kvalitativi sakartotu vidi ( ceļi, jumti, māju fasādes, utt ) var necerēt. Izdarīts nenozīme neko, ja tas tiek taisits caur "dir*su"

  3. Tas nav vienīgais vinju varoņdarbs. Rīgas ielā 2 trīstāvu dzīvojamai ēkai ,tika uzlikts jauns jumts. Jau pirmajā mēnesī tas neglāba no lietus, kurš mierīgi turpināja ieplūst dzīvoklī. Visas sienas ir uzburbušas, pēc vairāku gadu tāda jumta kalpošanas. Uz jauttājumu kurs nes atbildību, par jumta kvalitāli, un kad tiks kas darīts lietas laba, atbilde nav . Cik ilgi vēl izturesim tādus apsaimniekotājus???

  4. Tas nav vienīgais vinju varoņdarbs. Rīgas ielā 2 trīstāvu dzīvojamai ēkai ,tika uzlikts jauns jumts. Jau pirmajā mēnesī tas neglāba no lietus, kurš mierīgi turpināja ieplūst dzīvoklī. Visas sienas ir uzburbušas, pēc vairāku gadu tāda jumta kalpošanas. Uz jauttājumu kurs nes atbildību, par jumta kvalitāli, un kad tiks kas darīts lietas laba, atbilde nav . Cik ilgi vēl izturesim tādus apsaimniekotājus???

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu

Aktuāli