Nepilni 100 000 tūkstoši latu par parku Ikšķiles centrā

Ikšķiles 800 gadu parks, pirms 2010 gada rekonstrukcijas.
Ikšķiles 800 gadu parks, pirms 2010 gada rekonstrukcijas.

Par paveikto varētu teikt skaisti, jautājums vai parks ir prioritāte un ieguldītais naudas daudzums ir adekvāts ieguvumam. Ikšķilē un novadā ir daudz ielu bez gaismas, bez asfalta, bez ūdensvada un tā varētu turpināt bezgalīgi.

Ikšķile.lv raksta: Parkā ne tikai izbūvēti gājēju celiņi. Ierīkots arī apgaismojums, izvietoti soliņi un atkritumu novietnes. Teritorijā jau dīgst sasētā zāle un dārznieki sākuši košumkrūmu un puķu stādīšanu. Ikšķilieši aktualizējuši jautājumu par atsevišķa stūrīša iekārtošanu jaunākajai paaudzei.

Ja jau šī investīcija 800 000 gades parkā ir pamatota, kādēļ pašvaldība nelepojās par ieguldītajiem 98 000 Ls, bet klusām min 45 000 Ls. Kādēļ Ikšķiles arhitekts kura vadībā tapa projekts, soliņus un atkritumu urnas nepasūtija Ikšķilē, lai būtu darbs vietējiem uzņēmējiem. Tad mēs varētu lepoties ar vietējo uzņēmēju paveikto.  Stāstīt par nelikumībām pie šā projekta ir bezjēdzīgi jo tā ir Ikšķiles pašvaldības ikdiena.

Kad veicam darbus savā mājā vai veicam auto iegādi, mēs tak nelepojamies kad esam parmaksājuši. Cik tad naudas vajag lai sakartotu visu Ikšķili, miljardu?