Radošās studijas «Rasa» vasaras darbnīca

Radošās nometnes RASA darbīņi ZIVIS.
Radošās nometnes RASA darbīņi ZIVIS.

Piecu dienu ( 17. 08. – 21. 08.) radošajā “nometnē

 Viņi ne tikai radoši izpaudās mākslas jomā, bet lieliski pavadīja laiku arī dažādās citās aktivitātēs – veica ar dabas zinātnēm un ķīmiju saistītus “zinātniskos” eksperimentus (pētīja sāls kristālu veidošanos, vēroja “vulkāna izvirdumu”, stādīja samtenes u.c.), devās pārgājienā uz Sv. Meinarda salu, sportoja (viena no iecienītākajām spēlēm bija boulings, ar ūdeni piepildītās pet pudeles lieliski aizvietoja īstos ķegļus), rotaļājās, pusdienoja, atpūtās, klausījās Imanta Ziedoņa “Krāsainās pasakas”.

Lielu interesi izraisīja filcēšanas nodarbības, kurās bērni apguva gan “slapjās”, gan “sausās” filcēšanas tehnikas pamatus, veidojot bumbas, zivis, putnus, ziedus un taureņus. Bērni apgleznoja māla podiņus, aplicēja saulītes, veidoja bļodas no papīra masas, kas bija viens no darba un laika ietilpīgākajiem procesiem. Katram bija interesanti veidot un ieraudzīt savu pēdu nospiedumu ģipsī, ar plaukstām gleznot varavīksni, no krāsainiem ziepju burbuļiem radīt kopīgo akvareli, iemācīties izlocīt papīra kuģus, pārgājiena laikā uz Sv. Meinarda salu atrastos akmeņus pārvērst par košām vardītēm.

Bija patīkami iepazīties un pavadīt laiku kopā ar Alisi, Katrīnu, Patrīciju, Beāti, Emīliju, Zigi, abiem Tomiem, Elīnu, Ulriku, Esteri, Dāvi un Danu – ļoti draudzīgiem, atsaucīgiem, radošiem un darboties gribošiem bērniem.

Ikšķiles novada domes zālē līdz 10. septembrim ir apskatāma radošās studijas “Rasa” piecu dienu laikā tapušo bērnu darbu izstāde. To ir paredzēts izstādīt arī Tīnūžu tautas namā un Ogres mākslas skolā.

Vairāk attēlu no radošās darbnīcas RASA

5 KOMENTĀRI

  1. Ļoti ļoti jauks pasākums! Ikšķilē, kur atšķirībā no citām mazajām pilsētiņām, bērniem nav nekādu nodarbību variantu, tas bija vienkārši lieliski! Skolotājas arī lieliskas:)

  2. Šī vasaras darbnīca mūsu komandai bija pirmais kopīgais projekts. Mums bija ļoti nozīmīgi izveidot sabalansētu programu ko piedāvāt bērniem. Tāpēc arī izvēlējāmies nelielu dalībnieku skaitu, lai saprastu savas iespējas un garantētu kvalitatīvu piedāvājumu. No bērnu un vecāku atsauksmēm redzam, ka mūsu uzstādītais mērķis ir sasniegts. Šādas radošās darbnīcas rīkosim arī turpmāk.<br />
    Ir liels prieks redzēt kā bērni spīdošām actiņām darbojas ar patiesu interesi un cītību. Visi šķīrāmies ar norunu atkal tikties 🙂

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu