Rīt Rimi Latvija Ikšķilē atver Super Netto

Super Netto, Ikšķile.
Super Netto, Ikšķile.

Rīt, 27. augustā plkst. 8.00 sāks darbu zemo cenu veikals Supernetto Ikšķilē Melioratoru ielā 1A.

Veikalā kopā tiks nodrošinātas 16 jaunas darbavietas.

Jaunā veikala atklāšana ir ilgi gaidīts notikums Ikšķiles iedzīvotājiem. Gan tādēļ, ka lielākā daļa darbinieku ir Ikšķiles iedzīvotāji, gan tālab, ka līdz šim Ikšķilē un tās tuvākajā apkārtnē uzņēmums Rimi Latvia nebija pārstāvēts ar kādu no veikaliem.

Fakti par Supernetto Ikšķilē

Darbinieku skaits –  16

Kases – 4

Tirdzniecības platība –  aptuveni 500 m²

Darba laiks – 8.00 –  22.00

Sortiments – aptuveni 1800 vienības

17 KOMENTĀRI

 1. uz super netto ar laivu!kaut ka nejut,ka centra ielas ir sakartotas ta,lai lietus udenim ir kur noplust.Kas notiks rudeni ,kad lietus un ari sniegs klas ielas?Vai Kurmim joprojam pofig?Vairak vajag pastaigat ar kajam un paraudzities apkart.Ar masinam jau var izbraukt.

 2. nekada gadijuma neperciet-pankukas ar galas pildijumu.(firma “Virtuosso”)Nav edami!!!!Jaizmet!!!Kaut ko tik briesmigu muza neesmu nogarsojusi.Lietuvas razojums-viniem parasti sie izstradajumi labi.<br />

 3. sakuma jau visi veikali labi,lai tikai ta noturetos.Neteiksim,ka letaka prece ka Maxima.Caurmera apsveicami,ka ir izvele.Ikskiles centra deretu kada maza kafejnicina ar siltam maizitem un garsigu kafiju,kur iespejams paterzet-bez alkohola.Zala lampa-labs veikalins!Zivju-fui,nopirku vecas kilavas.Jau ieejot smaka briesmiga.Kioskins pie stacijas-simpatisks,produkcija laba.Uz prieksu Ikskile!Un bus mums skaists miestins!

 4. Aizbraucu, redzēju. Divriteņu statīvs butaforisks, ritenis ar blīkšķi izgāžas, visi stutē gar sienām. Iekšā – āāāā – gaiši bēšās flīzes, jau netīras. Tevi momentā nopēta: sērīgs rūsgans trusis un pāris papagaiļu no zvēru stūra un divi (vai varbūt trīs) seriozi zāles uzraugi. Uzreiz atceries staistiku, ka katrs ceturtais (vai varbūt trešais) LV iedzīvotājs veikalos zog un jūties vienkārši slikti. Un kaut kā vainīgs.<br />
  Citādi nekas. Supernetto kā jau Supernetto.

 5. Neaizmirsīsim, ka Ikšķilē ir arī daži veikaliņi, kur var nopirk labas kvalitātes produktus, piemēram – Zaļā lampa, kur pērku Liepkalnu vai Rogas maizi, piena produktus un kvalitatīvu un garšīgu svaigu gaļu.

 6. Praksē zemākas kvalitāte prece ir: bieži sastopami iebojāti augļi, ūdeņaina gaļa, ātrāk kalstoša maize, fasējumos “pārsteigumi” utt. Zemas kvalitātes prece gala rezultātā ir dārgāka par kvalitatīvu.

 7. Nav iebildumu pret nolitavas tirdzniecības veidu, bet svarīgi, lai plauktos ir dažāda spektra preces – dārgākas un kvalitatīvākas un arī lētākas un mazāk kvalitatīvas. Piemēram, Rīgas supernetto nav nopērkama augstākās kvalitātes maize. Sīkums, tomēr svarīgi.

 8. Nu jakādam naudu nav kur likt, var braukt uz Rīgu un doties MC2 un uz SKY. Kāpēc jāpērk Rimi piemēram kaķa barība, kas tieši tāda pati SuperNetto ir lētaka par 20 santīmiem. Un tā ar ļoti daudzām precēm. Ja blakus Maximai būtu Rimi, tas stāvētu tukšs. Jo pat akcijas Maximā ir lētākas nekā Rimi pasekojiet reklāmas bukletos.

 9. Salīdzināt “zemo cenu līderi” Supernetto ar Parīzes butikiem diezi vai vajadzētu 🙂 Un teicamai precei viscaur vajadzīgs naudīgs pircējs – kādu mums te pašlaik nav stipri daudz. Patīkami, ka exStūris reinkarnējies, vienā ēkā atkal dzīvība (kādu aizvien nemana bijušajā Mēness aptiekas un veikala flangā blakus fitnesa centram)un vietējiem pircējiem parādās kaut nedaudz lielākas izvēles iespējas.

 10. Parīzes centra ieliņās ir pavisam nedizainēti, mazi veikaliņi, bet kāda pārdodamās produkcijas kvalitāte un serviss! Teicamai precei nav vajadzīga ne uzbāzīga reklāma ne spigts angārs.

 11. Man SuperNeto jaunais dizains patīk. <br />
  Svarīgi, lai tajā “noliktavā”, kā Stūris to sauc, ne tikai pirmajā dienā, bet arī pirmajā piecgadē pietiek spēka tīrību un kārtību uzturēt 🙂

 12. japriecajas,ka viena vieta Ikskile savesta kartiba un ari veikals priece.Tapat ka iepriecina pabeigtais skolas remonts.Ceresim,ka palenam,bet apkartne sakartosies.Katrs darbins labs,kas padarits!

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu