VIDusskolas spēles Ikšķilē

2007.gada „VIDusskolas spēļu
2007.gada „VIDusskolas spēļu

2008.gada 10.oktobrī notiks VID bērniem un jauniešiem veltītā mēneša „Visu Iespēju Diena

2007.gadā sporta spēlēs piedalījās 18 skolas no visas Latvijas. Kopvērtējumā uzvarēja un „VIDusskolas spēļu” ceļojošo kausu ieguva Ikšķiles vidusskola, tāpēc šogad spēles notiks tieši Ikšķiles vidusskolā. Visi sacensību dalībnieki saņēma balvas, bet pirmās vietas uzvarētāji balvā saņēma mobilos telefonus.

Pagājušajā gadā spēles atklāja dalībnieku komandas, kuras veica svinīgu goda apli, bet pēc nelielas rīta rosmes sākās komandu cīņa nopietnajos sporta veidos. Pa apli rotējot, komandas veica tādas disciplīnas, kā „Lipeklis”, kur, Zirnekļu cilvēka cienīgā manierē, sportisti centās pēc iespējas augstāk pielipt pie sienas, „Lielā stafete”, kur nācās pārvarēt piepūšamu kalnu, rokas bumbas soda metieni un citas. Netika aizmirsts par koordinācijas un prāta treniņu, ko nodrošināja atmiņas spēle „Pāru meklēšana”, „Mantu meklēšana”, kur komandas biedri palīdzēja savam kolēģim, kuram bija aizsietas acis, atrast telpā dažādus priekšmetus, un daudzi citi uzdevumi. Neaizmirsa arī par jauniešu fantāzijas rosināšanu, jo komandām vajadzēja uzzīmēt, kā, viņuprāt, izskatās nodoklis.

Arī šogad, tāpat kā pērn, katrā komandā būs septiņi dalībnieki (3 puiši un 2 meitenes vai otrādi, skolotājs un VID darbinieks). Šogad sporta spēļu ietvaros ir sagaidāmas daudzas interesantas disciplīnas, lai pārliecinātos gan par komandas veiklību un fizisko sagatavotību, gan atjautību, gudrību un izdomu. Visiem „VIDusskolas spēļu” dalībniekiem un viesiem paredzēta neliela izklaides programma visas dienas garumā.

2007.gada „VIDusskolas spēļu” azartu un dalībnieku prieku vari aplūkot foto galerijā.

Ja arī Tu vēlies piedalīties „VIDusskolas spēlēs”, tad vispirms mūsu mājas lapas sadaļā „Pieteikšanās” piesakies pasākumam „Ciemos pie VID” un tad piesakies pasākumam „VIDusskolas spēles”, jo komandu skaits ir ierobežots un priekšroka tiks dota tiem, kuri piedalās pasākumā „Ciemos pie VID” un tiem, kuri pieteiksies pirmie! Esi veiklākais un piesakies pirmais!

Uz drīzu tikšanos „Vidusskolas spēlēs 2008”!

1 KOMENTARS

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu