Ikšķiles skolēni- Baldones bērniem

Ikšķiles vidusskolas skolnieki Baldonē.
Ikšķiles vidusskolas skolnieki Baldonē.

Pirms neilga laika tika uzsākts labdarības projekts “Minkas”, kurā 12 cilvēku vidū bija arī mūsu skolas 9.C skolnieks Artūrs Mikalausks. Projekta mērķis bija restaurēt divas labierīcību telpas Baldones sociālās aprūpes centrā.

 

Kad ir jāpadara lieli darbi un kādam jāpalīdz, tad  mēs ar neredzamām saitēm savienojamies kopīgam atbalstam  Mūsu Skolēnu  pašpārvalde uzņēmās iniciatīvu un  uzsāka labdarības akciju "Ar gaišām domām, labiem darbiem". Katras klases skolēni tika uzrunāti atbalstīt šo projektu ne tikai finansiāli, bet arī dāvinot dažādas attīstību veicinošas spēles bērniem.   11.februarī rīkojām labdarības koncertu. Esam gandarīti, ka  mūsu skolas kopā saziedotā nauda  šim mērķim  bija  Ls 379,10. Laikam jau katram jāatrod tie pareizie un īstie vārdi, uzrunājot cilvēkus, un vislielāko paldies sakām visiem skolēniem,  skolotājiem un vecākiem. Kā aktīvākos varam minēt 1.B klasi  (kl.audz. Laura Salnāja), 5.B (kl.audz. Elza Daukšte) un 9.A ( kl.audz. Velga Pujāte). Liels paldies 6.B klases skolnieces Marijas Taborskas mammai Dacei, kura ziedoja  ļoti daudz  labu, noderīgu mantu.  Mūsu saziedotos līdzekļus un mantas uz Baldoni aizgādāja SP prezidente Justīne Neilande, kura, atgriežoties mājās,   ar aizkustinājumu stāstīja par sirsnīgo sagaidīšanu un Baldones bērnu  koncertu. Bet 21. martā mēs- Ikšķiles vidusskolas skolēni, Skolēnu pašpārvalde un dziedātāji- devāmies uz Baldoni, lai novērtētu paveikto.  Prieks , ka  darba gaitā daudzi mūsu skolēni piepulcējās kā palīgi un bija bieži viesi Baldonē.  Īpašais paldies Kristiānai Freidenfeldei  un Artūram Mikalauskam. Esam priecīgi, ka šajā projektā ir arī mūsu artava.  

Pateicībā  visiem- Ikšķiles vidusskolas direktora vietniece audzināšanas un ārpusklases darbā Inguna Bērziņa

 

2 KOMENTĀRI

  1. ar sajūsmu un prieku skatos, lasu , redzu un sadzirdu visu to , ko cilvēks cilvēkam prot sniegt!!!nesavtīgi, no visas sirds, tās ir pasakainas sajūtas!!kaut vairāk un vairāk tādu cilvēciņu!!!<br />
    es patiesi zinu , ko tas viss nozīmē, būt kopā, darīt kopā!!super sajūtas!!pati esmu piedalījusies divos šāda veida projektos – gandarījums, prieks, laimība!!!Mēs kopā varam tik daudz!!!:)):)):))veiksmi un visjaukāko vēlot, Ligita!

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu