Indulis Trapiņš

Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš.
Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš.

Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs: 2013.gada 19. jūnija ievēlēts no Vienotība.
Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs: 2009.gada 1.jūlija līdz 2013.gada 19.jūnijam, ievēlēts no Jaunais Laiks

Dzimšanas gads : 1961

Dzīves vieta : Ogres rajons Ikšķile ar lauku teritoriju

Izglītība : augstākā

Ģimenes stāvoklis : precējies

Iepriekšējā darba vieta un amats : SIA “AKNO”, rīkotājdirektors

Pabeigtas šādas mācību iestādes :
LLA (Latvijas lauksaimniecības akadēmija), 1984, agronomijas nodaļa

Ikšķiles pašvaldības funkciju realizācijai ir izveidotas un tiešā priekšsēdētāja vai viņa vietnieka pakļautībā atrodas struktūrvienības, iestādes vai uzņēmums: Ikšķiles bāriņtiesa, Ikšķiles vidusskola, Tīnūžu pamatskola, pirmsskolas izglītības iestāde “Urdaviņa”, Tīnūžu tautas nams, Ikšķiles bibliotēka, Tīnūžu bibliotēka, Ikšķiles novada dzimtsarakstu nodaļa, pašvaldības policija, būvvalde, pašvaldības aģentūra “Līvi”.

7 KOMENTĀRI

  1. Induļa Trapiņa teiktais pirms diviem gadiem:<br />
    Deputāts Indulis Trapiņš jautāja, kā var atcelt tikai vienu punktu, neatceļot visu lēmumu? „Varbūt Rudzītis redzēja ministrijas vēstuli, bet mēs, citi deputāti, to neesam redzējuši!

  2. Labdien Trapiņa kungs !!! Esmu politiski represētais un līdz šim, katru gadu esmu piedalījies pepresēto salidojumos. Varu tikai izteikt atzinību par šo salidojumu organizēšanu. Un ceru kā arī šogadu tā notiks !!! Tomēr dažus nepatīkamus vārdus varētu sacīt par tirgojošām bufetēm, ar Neprātīgi augstajām cenām pārtikas produktu izstrādājumiem, kuras līdzinās labāko restorānu izbraukumu tirdzniecības cenām !!! Vai uz šo sabraukušo , jau tā daudz cietušo cilvēku rēķina vajadzētu censties iedzīvoties ??????? Ceru , ka padomāsiet un parunāsiet ar izvēlētiem tirgotājiem !!! Ar cieņu un labākiem vēlējumiem tiksimies Ikšķilē !!! Ilmārs Kopštāls Kurzemē

  3. ..lai veicās, Trapiņa kungs, un galvenais izturību un māku norobežoties no nelabvēļiem…vienmēr kāds būs neapmierināts, vienmēr kāds skaudīs, bet dari savu darbu ar godu un būsi cienīts!!!!!

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu