Jaunie deputāti ir godprātīgi un komiteju sēdes tiek apmeklētas pilnā sastāvā

Laura Puriņa Latijas U-16, U-18 un U-20 izlašu dalībniece.
Laura Puriņa Latijas U-16, U-18 un U-20 izlašu dalībniece.

2009.gada 12.augustā pl.17:30 pašvaldības sēžu zalē norisinājās apvienota finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde.

 Pirms dienas kārtības jautājumu izskatīšanas finanšu komitejā visi jautājumi par līdzekļu piešķiršanu jau bija guvuši atbalstu kultūras, izglītības un sporta komitejā. Deputāti nolēma virzīti lēmumprojektus uz 19.augusta domes sēdi par naudas līdzekļu piešķiršanu visiem, kas pēc komitejas viedokļa ir „vietējie Ikšķilieši” un zina kur prasīt, un kur arī iedos – grupai „Iedomu spārni”, Tīnūžu hokeju komandas vārtsargam, korim „Ikšķile” un basketbolistei. Starp deputātiem tikai izskanēja nožēla, ka naudu iedod, bet par Ikšķiles vārda nešanu tautās, tiek aizmirsts.

Ja vēlaties strādāt Ikšķiles pašvaldības kolektīvā, Jums noteikti nav jāmeklē darba sludinājums, jo konkursi netiek izsludināti. Vēl vienu juristu tuvākajā laikā pieņems darbā domes priekšsēdētājs personīgi, tikai, kā jaunā kandidatūra uzzinās, ka laiks pieteikties darbam, un kādas kompetences būs nepieciešamas, tiek noklusēts.

Vēl  šogad Ikšķiles pašvaldība piedalīsies Vides ministrijas projektu konkursā ar projektu „Energoefektivitātes paaugstināšana Ikšķiles vidusskolā” lai, saņemtu ES struktūrfondu līdzekļus, no kuriem 25% paredzēts pašvaldības līdzfinansējums..  

Šīs sēdes tautsaimniecības komitejā tika lemti jautājumi, kā turpmāk tiks uzturēta, iesniegta un saņemta topogrāfiskā informācija. Vai to veiks pati pašvaldība vai, piemēram, statūtsabiedrība „Mērniecības datu centrs” kuriem jau ir veiksmīga sadarbība ar 13 pašvaldībam, vai būs sadarība ar Valsts Zemes dienestu.. Šajā sēdē tika lemts virzīt uz domes sēdi jautājumu par saistošo noteikumu apstiprināšanu. Jaunie saistošie noteikumi stāsies spēkā nakamā diena pēc publicēšanas pašvaldības izdevumā „Iksķiles Vēstis”, kā arī www.ikskile.lv Sekojiet informācijai.

Tiks izveidota darba grupa Ikšķiles novada teritorijas plānojuma 2010-2022.gadam izstrādāšanai, kuras sastāvā tikšot iekļauti arī pieredzējoši eksperti, un to vadīs būvvaldes vadītājs I.Bebris. Jau septembra beigās jābūt gatavam darba uzdevumam. Informācija sekos pašvaldības izdevumā un mājas lapā, kā arī laikrakstā „ Ogres Vēstis”.

Turpmāk, saskaņā ar administratīvā teritoriju un apdzīvotu vietu likuma pārejas noteikumiem, Ikšķiles pilsēta ar lauku teritoriju tiks sadalīta un sauksies Ikšķiles pilsēta un Tīnūžu pagasts. Ikšķiles novads sastāvēs no Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta.

Partijām laiks pietiekt jaunos vēlēšanu komisijas locekļu kandidātus. Tiks izsludināts pieteikšanās termiņš no 2009. gada 20. augusta  līdz  2009. gada 11. septembrim.  Informācija būs pieejama www.ikskile.lv  

Tuvākā  domes sēde 2009.gada 19.augustā  pl.16:00 Ikšķiles pašvaldības sēžu zālē.

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu