“Zelta talants” plāno atvērt deju klasi

Harijs Atelsons
Harijs Atelsons "Latvijas Zelta talanti" finālā.

17 gadus vecais ikšķilietis Harijs Atelsons ar savu dejotprasmi iekļuva LNT raidījuma Latvijas Zelta talanti superfinālā.

Taāu tas nebūt nav vienīgais Atelsona talants, viņš jau trīs gadus mācās Rīgas Vieglatlētikas skolā un ir Latvijas jauniešu izlases kandidāts 400 un 800 metru skriešanas distancēs.

Ar bītboksu pirms gada Atelsonu iepazīstinājis vieglatlēts Rihards Puikevičs, kas arī piedalījās Latvijas Zelta talantu pirmajā raidījumā, tiesa gan, Rihards neguva tik labus panākumus kā Harijs.

“Ikdienā es trenējos skriešanā. Man mērķis ir Eiropas līmeņa sacensības. Lai piedalītos olimpiskajās spēlēs, ir jābūt lielam talantam, tāpēc man ir svarīgi sasniegt vērā ņemamus rezultātus Latvijā un ar Latvijas izlasi startēt Eiropas līmeņa sacensībās,” tā Atelsons.

Puisis pēc dalības Latvijas Zelta talantu šovā pievērsies dažādām radošām nodarbēm un meklē savu vietu dzīvē.

Viņš ne tikai dejo, nodarbojas ar bītboksu, skrien, bet jau trīs nedēļas ir modelis modeļu aģentūrā Onyx Models.

Vaicājot, kas no visām nodarbēm Harijam tuvāka, viņš nekavējoties atbild, ka dejošana. Kādu brīdi galvā bijusi doma atvērt savu deju studiju, taāu tas Harijam licies pārāk sarežģīts un birokrātisks pasākums. Tāpēc viņš kaļ plānus par nelegālu deju klasīti, kurā varētu mācīt bērniem dejot. Deju nodarbības pasniegtu viņš pats un pieaicinātu arī profesionālus pasniedzējus.

Atelsons nekad nedejo uz ielas, vien mājās, ballītēs un klubiņos, šad tad veikalā, ja dzird sev tīkamu dziesmu.