Ikšķiles sieviešu volejbola komandas panākumi Aizkrauklē

"Ikšķile 1" volejbola komanda.

No 22.01.2012. – 11.03.2012. Aizkraukles novada sporta centra hallē norisinājās 2012.gada “Aizkraukles novada atklātais āempionāts volejbolā sievietēm”, kurā pavisam kopā piedalījās desmit komandas no dažādām Latvijas vietām – Ikšķiles, Madlienas, Ogres (2 komandas), Ropažiem, Aizkraukles (2 komandas), Seces, Vecumniekiem un Aizkraukles.

Sacensības norisinājās trīs atsevišķos posmos, tai skaitā divos priekšsacīkšu posmos un finālsacensību posmā. Priekšsacīkstēs komandas spēlēja katra ar katru, kur pēc iegūtajiem rezultātiem piecas labākās komandas ("Ikšķile", "Aizkraukle", "Stuāka", komanda no Ogres "MK Līgo" un "Sece") piedalījās finālsacensību posmā, lai cīnītos par sacensību kausu un medaļām.

Finālsacensību posmā, komandām atkārtoti spēlējot katrai ar katru, 3.vietu izcīnīja komanda "Stuāka",2.vietu  komanda "Aizkraukle" un godpilno 1.vietu pārliecinoši izcīnīja komanda "Ikšķile".

Ikšķiles komandā spēlēja – Inese Auziņa, Agita Kābele, Līva Zēna, Santa Emsiņa, Madara Kuģe, Renate Guslens, Kristīne Ņeverovska un Kristīne Vīķele.

Apsveicam mūsu volejbolistes un novēlām panākumus volejbolā arī turpmāk!

Nākamās volejbola sacensības, "2012.gada Ogres novada volejbola āempionāts sievietēm" ietvaros, š.g. 25.martā (sacensību sākums plkst.10.15) Ikšķiles vidusskolas sporta zālē.