10 kw Vēja ģenerators Ādamlaukā! (papildināts)

Planšetes fragments kas pieejams Ikšķiles novada domē.
Planšetes fragments kas pieejams Ikšķiles novada domē.

(PAPILDINĀTS) Ikšķiles novada dome izsludinājusi publisko apspriešanu par 10 kw vēja ģeneratora uzstādīšanu Indrānu ielā 4 (Ādamlauks).

2008.gada 12.novembrī Ikšķiles novada būvvalde balstoties uz Leonīda Herberta Driķa 2008. gada 20. oktobra būvniecības iesniegumu-uzskaites karti par vēja ģeneratora uzstādīšanas ieceri īpašumā Indrānu ielā 4, Ikšķiles lauku teritorijā pieņēma lēmumu Nr.52/10 par būvniecības ieceres publisko apspriešanu.

1. Būvniecības ieceres nosaukums, adrese:

“Vēja ģenerators 10 kW” īpašumā Indrānu ielā 4, Ikšķiles lauku teritorijā.

2. Ierosinātājs:

Leonīds Herberts Driķis

3. Projektētājs:

SIA „ Pašvaldību ekonomiskās attīstības fonds” Reģ. Nr. 40003298105. Adrese: Preses iela 2, Ogre, LV-5001.

4. Būvniecības ieceres prezentācijas pasākuma norises vieta un laiks:

Ikšķiles novada dome, 30.01.2009.-20.02.2009.

5. Atsauksmju iesniegšanas vieta:

Ikšķiles novada dome

6. Informatīvā tālruņa numurs uzziņām par pašvaldības domes sēdes vietu un laiku, kad tiks pieņemts lēmums par būvniecības ieceres publiskās apspriešanas rezultātiem:

Ikšķiles novada būvvalde T.  65030775

 

Domes telpās pieejamā planšete atspoguļo pavisam citu vēja ģeneratora projektu kuram pasūtītāja ir Vineta Sammuta un vēja ģenerātora jauda 6kw. Nav saprotams kādēļ šim projektam nav izsludināta publiskā apspriešana!

 

60 KOMENTĀRI

 1. Ikšķiles vidusskolas direktore uzskata, ka bērnu ēšana vai neēšana (vecāku dotās naudas notērēšana labākajā gadījumā našķos) viņu neskar. “Tā ir jūsu problēma,” viņa mierīgi atbild. Tādēļ arī ēdnīcā var būt atdzisis ēdiens un neregulētas rindas, bet visas skolas durvis pastāvīgi atvērtas iepirkšanās ceļojumiem.<br />
  4.klase grib būt “lielie”, kas paši pērk. 7.klase grib būt “lielie”, kas veikalā pērk. Nezinu, kurā klasē “lielums” ir cigaretēs, skolotāju mašīnu skrāpēšanā, aliņos. Izcili bezatbildīgiem jābūt pedagogiem un viņu vadītājiem, lai ignorētu šo vienkāršo cēloņu un seku ķēdīti. Tādi “profesionāļi” ir Ikšķiles vidusskolā. Vai visi? Pieļauju, ka nē. Bet neesmu dzirdējis, ka kāds pedagogs būtu pacēlis savu balsi pret valdošo vienaldzību un stagnāciju. Varbūt tagad, kad domes piemaksas vairs nebūs, tukšāki vēderi apskaidros galvas … Varbūt tagad, kad nav iespējas aizmukt uz citu siltu vietu … Varbūt tagad, kad apkārt ir redzami daudzi citi …

 2. GG – ja ar bērnu var sarunāt un vienoties,ka pusdiennaudu nenotērēs tikai našķos, tad viss kārtībā! Vienīgais – nezinu vai “mazo bērnu laikā” ir iespēja nopirkt pašam,ko kārojās pusdienās… droši vien,ka ar savu klases audzinātāju tas jānoskaidro.

 3. GG – par ēdināšanu skolā. Tās auksto/negaršīgo pusdienu problēmas ir sākumskolas bērniem. Pagājušajā gadā, kad mans dēls mācījās 4.klasē, otrajā pusgadā bērni palēnām sāka atteikties no kompleksajām pusdienām. Šogad problēmu tieši ēdiena garšas ziņā nav nekādu, pastāv iespēja pašam izvēlēties, ko tieši grib nopirkt. Vienīgā bēda – tās rindas un likumsakarīga grūstīšanās,stumdīšanās. 5.klasēm gan šis jautājums ir atrisināts,pamainīti “ēdamo starpbrīžu” laiki un viņiem nav kopā ar “lielajiem” jācīnās par vietu zem saules…<br />
  Regīna – ir ļoti nepatīkami,ja viena pedagoga dēļ ir skola jāmaina. Vai tiešām skolotājam galvenais kritērijs,lai bērns nāktu uz skolu puspliku vēderu un skatītos TV šovus… protams, nav man tiesību “mācīt pareizi dzīvot”, bet,nesaskaņām tikai ar vienu skolotāju nevajadzētu sagandēt normālu attieksmi pret savu dzimto pusi. Drīzāk jārunā ar bērnu,ka “cilvēki ir dažādi” (ko noteikti Jūs arī dariet rītā/vakarā, atturēdama bērnu no sava viedokļa izteikšanas un iešanas uz skolu…). Arī manam bērnam ir “nīstamie pedagogi” skolā,kurus nevar ciest ne acu galā…<br />
  …esmu dzirdējusi vidusskolnieku viedokli, ka skola ļoti patīk! Skolotāji esot tādi,kas tiešām arī kaut ko iemāca! Cik cilvēku,tik viedokļu.

 4. Junpienācējiem pat liekās viss forši, drīzāk tie jaunpienācēji kuri kādu laiku jau padzīvojuši šeit grib ko darīt, iedzimtajiem grūtak jo paziņa paziņas galā. <br /> <br /> <br /> <br />Es kā iedzimtais tumsonis varu teikt nekas jau nav slikti bet vai ir labi tāds, ir liels jautājums? <br /> <br /> <br /> <br />Vai tikai uz to ko redzam šobrīd esam spējīgi. Man prieks ka kāds ko dara, bet mani nomāc brīži ka redzu darītājus kuriem rokas ko “dibena” aug. <br /> <br /> <br /> <br />No savas puses atbalstu ar ko varu lai redz mūsu jauniešus, par kuriem varēsim lepoties vēlāk.

 5. Es nebiju domājusi,ka mans komentārs liksies,Jums Blablabla ,uzbrūkošs.Nav Jums jāatvainojas,visādi jau dzīvē iet,tikai šadi lēnām aug neapmierinātība.Es esmu norobežojusies no visa šeit notiekošā,bet daudzi,man liekas visvairāk jaunpienācēji,negrib ar daudzā nebūšanām samierināties un tad tas nesmukums nāk gaismā.Bet man jāpiekrīt tiem komentāriem-es arī nezināju,ka mūsu novadā ir tik daudz talantīgu cilvēku.Paldies šīs lapas saimniekiem!

 6. Jā, jā, pagaidām. Kas tad var notikt? Skolotājs pievērsīs lielāku uzmanību bērnam? Vairāk iemācīsies, ja nepadosies. Padoties vai nepadoties gan mācīsies no vecākiem … 🙁

 7. Regīna…..tas nu ir kaut kas jauns…biju domājusi,ka skola mums ir visnotaļ normāla, cik bijusi saskarsme ar skolotājiem …man ir kauns par to,ko uzzinu,lai Jums un Jūsu bērnam veicās….<br />
  Skumji…

 8. Gribētos mazliet pieskārties Blablabla 21.janv.komentāram.Es atvainojos,bet man tiešām nav nekā laba ko teikt par to ,kas notiek šajā novadā.Man un manam bērnam vienā no šā novada skolām tika “sabojāta torte”pašā iedīglī-paskaidrošu-mums lika saprast ka ir arī citas skolas.It kā bērns mācījās labi,apmeklēja ārpus skolas nodarbības.Tikai negāja uz skolu pusplika un neskatījās apšaubāmus realitātes šovus.Līdz ar to ļoti atšķīrās.Paldies skolotājam kas atvēra man acis ,jo tiešām ir citas skolas kur novērtē bērna zināšanas un prasmes.Tikai ļoti žēl,ka no malas mēs varam vien noskatīties kā no mūsu skolām aizplūst aktīvi,strādāt griboši bērni,jo viņi vai nu kaut kā atšķiras ,vai sabiedriskā transorta trūkuma dēļ pamet vietējās skolas.<br />
  Mans bērns dažkārt izsaka vēlēšanos aiziet uz vietējo skolu,lai pateiktu cik ļoti ienīst bijušo skolotāju.Pagaidām man ir izdevies viņu no tā atrunāt.Ko lai mēs labu te saskatam? Manam bērnam nebūs labas atmiņas un par novada patriotismu te pat nav ko runāt.

 9. blablabla<br />
  es pati esmu rakstījusi vairakus jautajumus, diemžel vini nav nedz publicet, nedz es esmu sanemusi kādu atbildi.<br />
  <br />
  portala veidotajiem iesaku aiziet un pavērot domes telpās izliktās Latvijas himnas nošu tekstu. tas ir ārprats. iedodat to kādam bērnam, kas skola apguvis notis, lai mēgina nospēlēt. Dievs Svētī Latviju tur noteikti neskanēs. jau trešo gadu ik pa laikam kadam darbonim atgādinu, lai taāu noņem tās saušmas nost. rezultātu nav. valsts simbols stāv izkropļotā veidā.

 10. Nesapratu, kur ierakstīt komentāru, bet gribēju tikai pateikt, ka Raimonda Volonta fotogrāfijas, kurās attēlota Iksķile ir pasakaini skaistas! Fotogrāfs patiesi parādījis burvīgus skatus! Paldies!

 11. Bet tiklīdz domes amatpersonas komentē sabiedrības teikto tā skan: tas viss ir meli!<br />
  <br />
  Dome iespēju komentēt un diskutēt atslēdza lai nebūtu jāatbild uz neērtiem jautājumiem publiski.

 12. OTTO…sabiedrībai ir tiesības izteikt savu viedokli…tāpat kā domei….tas nebūt nenozīmē, ka sabiedrība melo..vai kā citādi…..bet nav jau diskusijas….nav sarunu…tikai abpusēja nomelnošana….

 13. …tikko atklāju kādu faktu…ieejot Ikšķiles pašvaldības portālā…sadaļa-pašvaldība, tad papildus lapās…lapas karte….un tad papildus lapas…jautājumi un atbildes……un ziniet interesants fakts, ka kopš 07.12.2006. pašvaldībai neviens nav uzdevis nevienu pašu jautājumu!!!!!?????Kāpēc?Pieņemu, ka viņi arī atbildētu uz interesējošiem jautājumiem…..?

 14. …nu, protams, pārmaiņas vajag…..bet vispirms pašiem ir jāiemācās mīlēt, cienīt tā vieta,kur dzīvo…un tad arī gan dome, gan sabiedriskās organizācijas, gan iedzīvotāji būs spējīgi par kaut ko vienoties un beidzot būt kopā!

 15. 12.gadi ir gaidīts un klusēts, vēl un vēl ir dota iespēja kļūdīties, tagat ir laiks pārmaiņām. <br />
  <br />
  Ja tie kas nāks vietā neko nedarīs, uz viņiem 12 gadus neviens negaidīs.<br />
  <br />
  Cerības nav lielas, bet ir un es ticu ka atrdīsies pietiekami daudz Ikšķiliešu kas gribēs ko mainīt.

 16. rīdziniekam…..gribētos apgalvot, ka Ikšķile ir pati labākā, skaistākā utml……skumji ir tas, ka te dzīvojošie acīmredzot nesaskata pilnīgi neko labu mūsu pilsētā…novadā….presē pēdējā laikā tiešām skan tikai ķengas un nievas…sāpīgi, bet fakts…kā mēs paši ikšķilieši pasniedzam savu dzimto vietu…tāds arī par mums veidojas priekšstats…..es esmu lepna par Ikšķili, jo es tur dzīvoju…nevajag nest savus nesmukumus ārā no “Mājām”…mazgāt netīro veļu pa visu valsti….attopieties ikšķilieši, vai tiešām te nav nekā uzslavas,prieka vērts????????????????????varbūt, ka arī to vajadzētu kaut kā izcelt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 17. Mūsu pašvaldību ,liekas ,pārņēmis būvēšanas trakums.Ka tik kaut kur kaut ko iepīākāt.Vakar braucu Rīgā gar Uzvaras pieminekli un tur bērni slēpoja bez nekāda sporta laukuma.Un vai vispār skolā vajag sportu, kas nav bērna veselībai draudzīgs.Vai labāk nebūtu fiziskā audzināšana ar dažādām nodarbēm-meitenēm īpaši svarīga,man liekas,vingrošana,peldēšana ne skriešana pakaļ bumbai vai apkārt stadionam.

 18. Kas jums tur Ikskile notiek? Par Ikskiles Domes zagsanam es lasu republikaniskaja prese nepartraukti, pie tam ne varda par labiem darbiem, tikai zagsana un budzeta izlaupisana. Kada partija jums tur valda? Vai tiesam nevar tos negelus patriekt? Ko saka likumdosana, kur skatas RAPLM?<br />
  Nesen gribeju ari iegadaties ipasumu Ikskile, bet kaut ka atbaida tas viss. Jaa, vel jums tur ielas ir katastrofala stavokli, bez dzipa nevar radities 🙂

 19. Paldies Artūras un citiem iedzīvotājiem par paveikto, lai nosargātu pēdējo dabas saliņu tai pusē! Mēs arī kā netālu Priežu ielā dzīvojoša ģimene, ko ļoti tieši ietekmētu gan automašīnu skaita pieckāršošanās, gan dabas izpostīšana, parakstījāmies vēstulē pilsētas domei, aicinot atcelt šīs nelikumības.

 20. Pievienojos Lailas viedoklim un ierosinu “uzņēmējiem” un domes amatpersonām kompensēt Arturas ieguldītās pūles un līdzekļus viņu neprāta apturēšanā. Tas būtu taisnīgi.

 21. Rakstā minētie “uzņēmēji” šobrīd var justies atviegloti un teikt Artūras lielo paldies, jo viņu neprātīgo projektu apturēja. Kurš muļķis gan šodien iekārotu dzīvokli pašā šosejas malā, ja pat normālās vietās nav pircēju.

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu